РІВНЕНЩИНА

Бурштинокопачі в камуфляжі погрожували рівненській журналістці-волонтерці

01.04.2016, 17:10      портал «Четверта влада»      Переглядів: 2093

Фото Інни Білецької

Рівненській журналістці Інні Білецькій, яка тривалий час допомагала військовим, займаючись волонтерством і поїздками з гуманітарними вантажами в зону військових дій, сьогодні погрожували бурштинокопачі-колишні військові. Прикра подія трапилася на Житомирщині, в урочищі «Корабель». 

Чоловіки в камуфляжі та балаклавах вимагали стерти відео з телефону та погрожували фізичною розправою. Один з чоловік показав посвідчення учасника бойових дій.

Розпачливий пост журналістка написала на своїй фейсбук-сторінці.

Вони біжать за нами через копанки, завалені деревами: - стоять! Чобітки топляться в багнюці. Розумієш, почнеш бігти, пер...

Опубліковано Інною Білецькою 1 квітня 2016 р.

КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору