РІВНЕНЩИНА

Помічник нардепа з Волині не задекларував власний магазин

20.04.2016, 16:50      портал «Четверта влада»      Переглядів: 696

Магазин на вул.Поліської Січі, 5А

Луцька об’єднана державна податкова інспекція Головного управління Державної фіскальної служби у Волинській області виявила факт надання недостовірної інформації у декларації помічника народного депутата Ігоря Гузя (фракція «Народний фронт») Валентина Кошельника.

Про це податківці сповістили Волинську обласну раду, пише видання «Ні корупції!».

За результатами перевірки встановлено, що депутат Волинської облради у 2014 році Валентин Кошельник в декларації за 2014 рік приховав інформацію про наявність у його приватній власності приміщення магазину промислових та продовольчих товарів. Магазин розташований у місті Володимир-Волинський по вулиці Поліської Січі, 5а. Однак у графі про нерухоме майно це не відображено.

Валентин Кошельник є помічником-консультантом народного депутата від фракції «Народний фронт» Ігоря Гузя. У 2010 – 2015 роках він був депутатом Волинської облради тому змушений був подавати декларацію.

Влітку минулого року ЗМІ повідомили, що депутат Волинської облради Валентин Кошельник офіційно має спільний бізнес із зареєстрованими у Росії Олександром Брагілевським та Олегом Хоруженком. Йшлося про підприємство «Волинська промислова компанія», акціонерами якого вони є.

Валентин Кошельник у свою чергу сказав, що підприємство фактично не працює 3 роки , хоча статутний капітал не обнулили досі (станом на червень 2015 року). Російську реєстрацію своїх партнерів він пояснив формальністю, мовляв, за національністю вони українці.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору