РІВНЕНЩИНА

Про ГФ «Сокіл» і паркувальних мажорів у Рівному

06.06.2016, 02:25      Володимир Торбіч      Переглядів: 2497

Вийшов прогулятися вечірнім містом. Давно вже не виходив на такі прогулянки. Все ніби нічого, але чому журналісту складно просто прогулятися? :)

Бачу хлопці у світловідбивних жилетах з якогось громадського формування припаркували свої велосипеди так, щоб не дати виїхати двом мажорним автівкам, які припаркувались біля Кінопалацу.

Зустрів Зураба Кантарію неподалік (хто не знає – загугліть). Він каже, що копів викликали хлопці, але вже 40 хвилин чекають, хоча поряд вже з десяток разів проїжджали поліцейські авто.

Кажу, мож знову проблеми зі 102. Якось Сергій Мерчук пояснював, що поліцейським ця служба не завжди передає повідомлення вчасно.

Знову підходжу до автівок, копи вже на місці.

Одним словом, довга історія – пару годин часу, ліньки писати (поліцейська з п’ять разів  протягом години цікавилася, чи це не я раптом власник Мерса :) ).

Водій позашляховика БМВ хлопчина, який дівчину в кіно зводив, отримав папір на 425 грн. штрафу. Водій Мерса так і не з’явився.

Але блог мій не про те. А про небайдужих і активних хлопців із громадського формування «Сокіл», яким не байдуже що коїться у них в місті. (Один з хлопців розповів як закрив Інну Білецьку під час штурму облради в 2014-му від порошкового вогнегасника. яким пшикнули по протестуючим).

Ну і про тих, хто чхає на людей і закони й далі заїжджає на пішохідну зону.

P.S. До речі, поліцейські не знали, що є таке формування. Я чомусь думав, що вони б мали володіти інформацією, хто їм допомагає.

«Рятівник Білецької» і Мерс із чеськими номерами

На лобомову склі Мерса наліпка Міжнародної поліцейської асоціації


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору