РІВНЕНЩИНА

У Рівному екс-поліцейський, якому суд дозволив піти «у декрет», оскаржує своє звільнення

07.06.2016, 11:43      Олександр Мельничук, «Четверта влада»      Переглядів: 914

Заступник «скандального» Єфтенія прагне поновитися в органах поліції

Судове засідання щодо поновлення на посаді колишнього заступника начальника обласного Управління захисту економіки ГУНП в Рівненській області Владислава Насанкіна, яке мало відбутися у вівторок, 7 червня, перенесли на пізніший термін. 

Причиною, за словами секретаря суду, стало те, що суддя Рівненського окружного адміністративного суду Людмила Жуковська, яка мала розглядати цю справу, пішла у відпустку. Про нову дату розгляду справи секретар суду пообіцяла повідомити згодом, але зазначила, що, орієнтовно, розгляд може відбутися наприкінці червня.

Зазначимо, що наразі в Рівненському окружному адміністративному суді – два позови звільненого за результатами переатестації поліцейського Владислава Насанкіна проти ГУНП в Рівненській області. В одному позові пан Насанкін оскаржує висновок атестаційної комісії, а в другому – власне звільнення, і прагне поновитися на займаній раніше посаді.

Ще один позов Владислава Насанкіна Рівненський окружний адмінсуд задовольнив частково наприкінці травня. Тоді Владислав Насанкін оскаржував у суді дії поліції щодо відмови йому у наданні відпустки по догляду за дитиною.

Нагадаємо, що Владислав Насанкін – заступник начальника обласного Управління захисту економіки В`ячеслава Єфтенія, який у зв`язку зі станом здоров`я не з`явився на співбесіду, але перебував на робочому місці, де його застали члени однієї з атестаційних комісій.
 
Сам Владислав Насанкін, за інформацією «Четвертої влади», атестацію проігнорував, бо нібито лікувався у терапевтичному відділенні №2 Центральної міської лікарні, проте там його журналісти не знайшли.
 
Зазначимо також, що інший заступник Єфтенія, колега Насанкіна Олександр Волошин також хворів під час переатестації, а згодом був затриманий п’яним у Луцьку волинськими поліцейськими. 
 
Наразі В’ячеслав Єфтеній також оскаржує рішення про своє звільнення і намагається поновитися на посаді. Олександру Волошину Волинський окружний адмінсуд відмовив у намірах поновитися на роботі

КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору