РІВНЕНЩИНА

Побиття активістів у Луцьку: матеріали розслідування «засекретили»

28.06.2016, 10:33      ar.volyn.ua      Переглядів: 1472

Сергію Чурікову під час інцидентів дісталося чи не найбільше. Скріншот із відео «Громадське.Волинь»

Працівники луцької поліції не надали адвокатам громадських активістів, на яких напали невідомі, всіх документів досудового розслідування.

Про це пише Волинське агентство розслідувань з посиланням на Facebook самооборонівця Богдана Климчука.

Нагадаємо, протягом року на самооборонцівців тричі нападали. Так, у жовтні 2015 року під час місцевих виборів побили Сергія Рижкова, а в лютому 2016 року вчинили напади на Климчука та Сергія Чурікова, які долучалися до процесу атестації поліції.

“Оскільки досудове розслідування зухвалих нападів на моїх побратимів самооборонівців Сергій Рижков, Сергій Чуріков і на мене зайшло у глухий кут, ми вирішили скористатися послугами адвоката. І як виявилось наша доблесна луцька поліція без будь-яких офіційних, вмотивованих постанов не показує частину матеріалів досудового розслідування. В приватній розмові ж кажуть, що на те є усна вказівка начальника луцького відділу поліції Ігоря Муковоза“, – пише Богдан Климчук.

“Навіть у тій частині матеріалів, що була надана, наш представник виявив ряд недоліків і недопрацювань слідства і подав клопотання на 31 пункт по двох справах. В матеріалах ми виявили доручення про проведення слідчих дій, які так і з невідомих причин залишились не виконаними, а по моїй справі взагалі відсутні будь-які допити свідків”, – додав він.

“От і виникає знову логічне питання: для кого і для чого суд поновлював пана Муковоза на його посаді і що він зробив після його поновлення? Арсен Аваков, Хатія Декноїдзе виходить якщо поліція не може забезпечити нормального розслідування цей правоохоронний орган так і залишається простим виконавцем замовлень тих чи інших політичних сил?” – запитує активіст.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору