РІВНЕНЩИНА

Як екс-начальник поліції з Рівненщини, якого підозрюють у «кришуванні» бурштинокопачів, судиться за посаду (ФОТО, ВІДЕО)

12.07.2016, 15:05      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1556

Ігор Харитонов спробує поновитися на наступному судовому засіданні. На цьому ж він був не у захваті від того, що його намагались сфотографувати. Фото Валерія Арушаняна

У Житомирі 12 липня відбулося судове засідання за позовом колишнього начальника Сарненського відділу поліції Рівненської області Ігоря Харитонова, який не пройшов атестацію і вирішив оскаржити своє звільнення в суді. Наступне засіданн відбудеться 21 липня.

Про це пише «Житомир. інфо».

На засідання прибули житомирські активісти, які розповіли, що Ігор Харитонов має репутацію правоохоронця, який «кришував» видобуток бурштину.

Усі фото та відео з судового засідання: www.zhitomir.info

– В першу чергу цей суд цікавий тим, що навіть цей дуже грубий фільтр у вигляді атестації поліції, коли найодіозніших звільняють, і то 2/3 з них поті повертаються через суди на роботу. Ми вважаємо, що це неправильно. Друга річ, якщо говорити конкретно про Харитонова, це людина, яку звинувачують у тому, що він кришував бурштин, крім того про це безпосередньо говорили поліцейські на камеру, і зараз Харитонов вважає ніби то через хворобу його звільнили неправомірно, і він намагається поновитися. Це однозначно неправильно, однозначно цей суд повинен бути під контролем громадськості, щоб суддя виніс правильне рішення. На нашу думку буде правильним рішення, щоб ця людина пішла, у кращому для нього випадку, на пенсію. А взагалі, такі люди повинні нести кримінальну відповідальність, – сказав громадський активіст Владислав Пучич.

– Це не одна людина, яка не пройшла атестацію. Зазвичай, всі вони йдуть в суд і позиваються, що проти них були якісь протиправні дії під час звільнення. Ми думаємо, що наша присутність тут може трохи стимулює суддів, щоб вони приймали правосудні рішення, – зазначив громадський активіст Валерій Арушанян.

Спілкуватися із журналістами Ігор Харитонов не захотів. Засідання тривало менше години, продовжити розгляд справи суд вирішив 21 липня.

– Відбулася заміна відповідачів, у подальшому суд буде розглядати справу одноособово, оскільки відповідачі змінилися і немає підстав для розгляду справи колегіально, і наступне судове засідання у зв`язку із заміною відповідача, відбудеться об 11 годині 21 липня 2016 року, – сказав головуючий у справі суддя.

Розглядала позов колегія суддів у складі: М.Нагірняк, О.Капинос, С.Черноліхова 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору