РІВНЕНЩИНА

Через «Рівнетеплоенерго» бюджет Рівного втратив майже півмільйона гривень

29.07.2016, 16:05      портал «Четверта влада»      Переглядів: 793

Рівненські комунальники «нагрішили» на майже півмільйона. Ілюстраційне фото із charivne.info

На 461 тисячу гривень порушень, що призвели до втрат, виявили спеціалісти Державної фінансової інспекції в Рівненські області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Про це повідомили в прес-службі Державної фінансової інспекції в Рівненській області.

Так, ревізія зафіксувала, що бюджет міста недоотримав доходів на суму 243 тисячі гривень через заниження вартості індивідуально визначеного майна в договорах оренди, укладених з ТОВ «Рівнетеплоенерго».

Окрім того, ТОВ «Рівнетеплоенерго» завищило обсяг заборгованості з різниці в тарифах на послуги, які надавались населенню. Через це управління ЖКГ зайво переказало йому коштів субвенції з державного бюджету на суму майже 145 тисяч гривень.

Завдяки заходам, які вжили фінінспектори ще до завершення ревізії, виявлені порушення були повністю усунені.
Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору