РІВНЕНЩИНА

Рівненські «спрощенці» мають право на відпустку

04.08.2016, 17:10      портал «Четверта влада»      Переглядів: 665

Ілюстраційне фото: nslovo.com

У Державній податковій інспекції у Рівному на обліку перебуває майже шість тисяч платників єдиного податку першої і другої груп. Більше половини таких платників можуть скоритись правом на відпустку і не сплачувати за цей період єдиний податок, адже вони не використовують працю найманих осіб.

Про це повідомляє ДПІ у Рівному.

За словами начальника управління оподаткування фізичних осіб ДПІ у Рівному Лариси Кривохиж, право на відпустку може бути використане «єдинником» раз на рік і тривалістю один місяць. Для цього платнику необхідно подати заяву у довільній формі до Центру обслуговування платників.

Звільнення від сплати податку можливе також на період хвороби, яка підтверджується копією листка непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів. Підставою для не нарахування єдиного податку «спрощенцю», у зв’язку з відпусткою чи лікарняним, є заява. При цьому, у випадку лікарняного, необхідно додати листок непрацездатності.

Враховуючи те, що згідно із нормами Податкового кодексу України платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок авансовими внесками не пізніше 20 числа поточного місяця, то задля уникнення порушення терміну сплати авансових платежів податківці рекомендують заздалегідь повідомляти про те, що ви вирішили скористатись своїм правом на щорічну відпустку.

 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору