РІВНЕНЩИНА

У Рівному поновлюється звільнений атестацією начальник Радивилівського відділу поліції Віталій Кеда

09.08.2016, 19:40      портал «Четверта влада»      Переглядів: 2744

Звільнений під час атестації начальник Радивилівського відділу поліції Віталій Кеда. Кадр з відео НТН

Екс-начальник Радивилівського відділу поліції Віталій Кеда позивається до керівництва про своє поновлення. Службовця звільнили за результатами проходження атестації. Перше судове засідання відбудеться о 9:15 в Рівненському окружному адміністративному суді. Інформація позов розміщена на сторінці суду.

За інформацією джерел порталу «Четверта влада» серед учасників атестаційних комісій, з-поміж причин звільнення службовця були незадовільні результати проходження поліграфу.

Продовження теми: Екс-начальник рокитнівської поліції Кеда хоче 10 тисяч компенсації за звільнення 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору