РІВНЕНЩИНА

Екс-начальник радивилівської поліції Кеда хоче 10 тисяч компенсації за звільнення

10.08.2016, 16:58      Дмитро Бондар, «Четверта влада»      Переглядів: 1993

Екс-начальник радивилівської поліції поновлюється через суд. Крім власне поновлення службовець вимагає кошти за час вимушеного прогулу та моральну компенсацію, а також виступає проти залучення до справи Атестаційних комісій. Деталями першого судового засідання поділилася юристка управління нацполіції, про це та інше – у матеріалі.

10 серпня у Рівненському окружному адміністративному суді відбулося засідання у справі про поновлення звільненого в результаті атестації начальника Радивилівського відділу поліції Віталія Кеди. Справу розглядає суддя Андрій Сало.

Суддя Рівненського окружного адмінсуду Андрій Сало. Фото – з архіву «Четвертої влади»

Серед позовних вимог Віталія Кеди: визнання протиправним та скасування наказу про звільнення, поновлення на посаді, стягнення грошового утримання за час вимушеного прогулу та стягнення моральної шкоди у розмірі 10 тисяч гривень.

Свій позов Віталій Кеда заявив виключно до Головного управління національної поліції в Рівненській області, та не вказував у числі відповідачів Атесатційні комісії, як це робить більшість звільнених екс-поліцейських.

Віталій Кеда нагороджує підлеглого. Архівне фото з сайту ГУНП

Сторони долучили письмові докази та подали клопотання. Деталями судового засідання з порталом «Четверта влада» ділиться керівниця юридичної служби ГУНП у Рівненській області Олена Брагіна:

– Сьогодні ми залучали атестаційні комісії у якості співвідповідачів, подали письмові докази – зокрема висновки комісій. Розгляд справи відкладено на 30 серпня, – каже пані Брагіна.

Начальниця юридичного відділу ГУНП Олена Брагіна. Фото: FB /Elena Bragina

Крім наданих суду доказів, юристи поліції очікують поки надійдуть результати проходження паном Кедою поліграфу. Ці документи нині знаходяться у розпорядженні Центру рекрутингу, що організовував проведення атестування.

Як розповіла Олена Брагіна, у судовому засіданні Віталій Кеда був проти залучення Атестаційних комісій у якості співвідповідачів. Втім суд задовольнив клопотання представника поліції та залучив комісії.

Наступне засідання у справі попередньо признчачили на 30 серпня, 12:30 у Рівненському окружному адміністративному суді.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору