РІВНЕНЩИНА

У Луцьку відкрили оновлений за 12 мільйонів дитсадок (ФОТО)

22.08.2016, 16:52      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1051

Усі фото відділу інформаційної роботи Луцької міської ради

Відбулося урочисте відкриття рекунструйованого приміщення колишнього дошкільного навчального закладу на вулиці Декабристів, яке тривалий час використовувалось не за призначенням. Нині це оновлене приміщення з використанням сучаних технологій, де юним лучанам буде зручно навчатися та розвиватися.

Урочисте відкриття ДНЗ відбулося 22 серпня, повідомляє відділ інформаційної роботи Луцькради.

Участь в урочистостях взяли голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик, Луцький міський голова Микола Романюк та його заступник Андрій Киця, секретар міської ради Юлія Вусенко, начальник управління освіти Олег Гребенюк, депутати міської ради Алла Надточій, Юлія Дацюк та Тетяна Янчук, генеральний директор ПАТ “Луцьксантехмонтаж № 536” Ігор Чорнуха.

БІЛЬШЕ ФОТО З ВІДКРИТТЯ ОНОВЛЕНОГО ДНЗ ЗА ПОСИЛАННЯМ

Звертаючись до присутніх, голова облдержадміністрації Володимир Гунчик зазначив: «Сподіваюсь, що десь у дитячих серцях буде та перша зернинка, що мій маленький шлях по цій великій землі я починав з такого чудового садочка під назвою «Берегиня». Я хочу, щоб у цих стінах завжди лунав сміх, панували радість і добро. Нехай батьки будуть впевнені у тому, що їхнім діткам віддають найкращі знання та вміння. Ми намагатимемося зробити все, щоб після цього садочка і в місті Луцьку, і селах Волині, як грибочки росли садочки».

У свою чергу, міський голова Микола Романюк наголосив, що йому дуже радісно через відкриття у нашому місті нового садочка.

«Луцьк потребує нових садочків, бо для усіх дітей не вистачає місць. Ми бачимо дуже гарне приміщення. Тут уже сформований колектив, який допомагатиме дітям пізнавати світ. Дякую депутатському корпусу за підтримку та виділені кошти», - зазначив він.

Міський голова побажав дітям гарного перебування, а педагогічному колективу успіхів у роботі.

Також Микола Романюк вручив Подяку міського голови Володимиру Бортніку, лицювальнику-плиточнику публічного акціонерного товариства “Луцьксантехмонтаж № 536”, Юрію Дубенчуку, муляру ІV розряду товариства з обмеженою відповідальністю “Луцькспецбуд”, Тамарі Ліпіч, маляру дільниці № 3 публічного акціонерного товариства “Луцьксантехмонтаж № 536”, Олександру Приступі, монтажнику санітарно-технічних систем і устаткування публічного акціонерного товариства “Луцьксантехмонтаж № 536”, Дмитру Савичу, електромонтажнику з освітлення та освітлювальних мереж публічного акціонерного товариства “Луцьксантехмонтаж № 536”.

Вітальні слова на адресу колективу пролунали й з вуст генерального директора ПАТ “Луцьксантехмонтаж № 536” Ігоря Чорнухи, який наголосив, що йому особливо приємно будувати такі об`єкти, адже це робиться для наших дітей. Він вручив завідуючій ДНЗ № 41 «Берегиня» Ларисі Мінаєвій символічний ключ від дитячого садочка.

Приміщення дошкільного навчального закладу № 41 має загальну площу майже тисячу квадратних метрів та розрахований на чотири групи, які зможуть відвідувати понад 100 дітей.

Групи І поверху мають врегульований підігрів, підлога встелена лінолеумом на природній основі. В ДНЗ буде діяти сучасна система опалення із регулятором опалення, теплопунктом, пожежною сигналізацією, системою автогасіння, тобто використані сучасні екологічно чисті будівельні матеріали та енергозберігаючі технології. Замінено систему водопостачання, встановлено 12 бойлерів. Придбано бактерицидні лампи для дезинфікування приміщення та іграшок.

ДНЗ № 41 облаштований просторими груповими приміщеннями, музичним залом, забезпечений комп"ютерною технікою, сучасними меблями у кожну вікову групу, необхідним технологічним, холодильним обладнання в харчоблок та пральню. Для здійснення медичного обслуговування - облаштований сучасний медичний кабінет та ізолятор.

Проведено благоустрій, територія очищена від заростей, відновлена огорожа. Побудовано 4 нових павільйони, облаштовано ігрові майданчики.

Будівельні роботи розпочались у квітні та завершилися 20 серпня.

Кошторисна вартість робіт становить близько 12 мільйонів гривень.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору