РІВНЕНЩИНА

Уповноважений з прав людини вбачає в діях рівненської поліції злочин – перешкоджання журналістській діяльності

29.08.2016, 19:31      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1318

Досі невідомо за чий кошт керівник поліції Рівненщини Сергій Князев пригощав та обдаровував журналістів

Рівненська поліція досі приховує інформацію про те, за чий кошт профінансовано свято і подарунки для журналістів. В звязку з цим головний редактор порталу «Четверта влада» звернувся зі скаргою щодо вчинення адмінправопорушення  ненадання інформації до Уповноваженого з прав людини.  В секретаріаті Уповноваженого відповіли, що вбачають у діях поліції злочин.

Скаргу секретаріат Уповноваженого переслав у Національну поліцію – в Київ для відкриття кримінального провадження за статтею 171 Кримінального кодексу України – перешкоджання журналістській діяльності.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору