РІВНЕНЩИНА

Нічого собі – все начальству: результати поліграфу екс-начальника Радивилівського райвідділу міліції (ВІДЕО)

01.09.2016, 20:27      портал «Четверта влада»      Переглядів: 3949

Попри 600 скарг і негативні результати поліграфу Віталій Кеда хоче поновитися на службі

Екс-начальника Радивилівського райвідділу міліції Віталія Івановича Кеду звільнили з поліції за результатами переатестації. П’ятеро членів атестаційної комісії №6 та п’ятеро членів апеляційної атестаційної комісії проголосували за те, що підполковник Віталій Кеда 1982 року народження не відповідає займаній посаді. Екс-поліцейський оскаржує в суді своє звільнення і хоче 10 тисяч компенсації.

«Четверта влада» побувала на черговому судовому засіданні, на якому виступав свідок – член атестаційної комісії №6 журналіст Володимир Торбіч.

Він озвучив головну підставу звільнення членами комісії підполковника Віталія Кеди.

За результатами інформації з перевірки на поліграфі, а також додаткових пояснень підполковника, який 16 років пропрацював у міліції, комісії стало відомо що:

- Отримував «спонсорську» допомогу пально-мастильними матеріалами, ремонтом, канцтоварами, грошима, зокрема, від людей, яким міліція допомагала у кримінальних справах (виконувала свою, передбачену законом роботу).

- Незаконно зберігав зброю в АТО.

- Надавав знайомим конфіденційну інформацію.

- Щомісяця здавав у міліцейський фонд «Правозахист» 5 тисяч.

- У 2013 році брав участь у кришуванні грального бізнесу та пунктів металоприйому за вказівкою міліцейського обласного керівництва.

- 2010-2011 роки працював в Управлінні боротьби з організованою злочинністю - вирішував питання про незаконний видобуток бурштину - гроші передавав начальству.

Звісно, що відомості після перевірки поліграфом не точні на 100%, але після цієї інформації та спілкування з підполковником Кедою обидві атестаційні комісії прийняли рішення його звільнити. Тепер він має намір повернутися.

На відео – свідчення Володимира Торбіча стосовно озвученої на атестаційній комісії інформації, після проходження Віталієм Кедою поліграфу. Також на відео зафіксовано невербальну реакцію Віталія Кеди на кожне з озвучених свідчень.

На іншому відео запитання до свідка задає екс-міліціонер Віталій Кеда:

Продовження судового розгляду справи триває.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору