РІВНЕНЩИНА

Суд повертає на роботу начальника райвідділку з Рівненщини, який не заперечує кришування бурштиновидобутку

05.09.2016, 16:24      Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»      Переглядів: 4262

Екс-начальник Радивилівського райвідділу міліції Віталій Кеда отримав шанс повернутися на посаду

5 вересня Рівненський окружний адміністративний суд визнав наказ про звільнення екс-начальника Радивилівського райвідділу міліції Віталія Кеди незаконним та постановив поновити його на посаді. Також суд постановив для управління Нацполіції Рівненщини сплатити позивачу 42 тисячі гривень за час вимушеного прогулу. Законної сили рішення ще не набуло, оскільки є час на його оскарження.

За клопотанням представниці ГУ Нацполіції Рівненщини Олени Брагіної до справи був долучений результат атестування поліцейського на поліграфі, який, зокрема, показав, його позитивну реакцію на кришування бурштиновидобутку. З цього приводу Віталій Кеда пояснив судді Андрію Салу таке:

– Мав відповідну агентурно-оперативну мережу у цьому напрямку. Держава, на жаль, не забезпечувала нас паливно-мастильними матеріалами, запчастинами, іншими витратами, які необхідні для роботи правоохоронних орагінв. Тому я змушений був, ніколи не вимагав, з проханнями звертався до різного роду людей, які, як мені було відомо, могли займатися чи займалися видобутком бурштину. Так, я це підтверджую. Так, ці люди могли мені дати 20 чи 30 літрів пального. Але коли в подальшому поставало питання притягнення до відповідальності, то цей факт ніколи не... був вирішальним і не дозволяв особі її уникнути. 

Подробиці судового засідання та детальні пояснення екс-поліцейського стосовно усіх його порушень, підтверджених поліграфом, дивіться згодом на «Четвертій владі». Bobcat, fiskaro ir eskavatoriaus nuoma Vilniuje tvarinys.lt

ПРОДОВЖЕННЯ ТЕМИ:

 Про покривання грального бізнесу та бурштиновидобутку на Рівненщині: екс-поліцейський пояснив результати поліграфа


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору