РІВНЕНЩИНА

Екранізували історичну драму волинського письменника

17.09.2016, 23:34      портал «Четверта влада»      Переглядів: 767

Скрін-шот з відео «1+1»

«Століття Якова» - це перша екранізація однойменного історичного роману Володимира Лиса. Екранізована історична драма матиме чотири серії. Про це повідомляє канал 1+ 1.

Дії картини розгортаються в період з моменту закінчення Першої світової війни і до наших днів. Це історія України ХХ століття через призму життя однієї людини

– У долі героя - війни, полон і втрата близьких, але її головний підсумок - збереження людяності і здатності любити", - каже Олена Васильєва, головний продюсер фільмів і серіалів каналу 1+1.

Саундтреком до трейлеру фільму стала композиція Океан Ельзи / Okean Elzy «Не йди».

Століття Якова скоро на 1+1

"Століття Якова" - це перша екранізація однойменного історичного роману Володимира Лиса. Це історія України ХХ століття через призму життя однієї людини. Дії картини розгортаються в період з моменту закінчення Першої світової війни і до наших днів. "У долі героя - війни, полон і втрата близьких, але її головний підсумок - збереження людяності і здатності любити", - Олена Васильєва, головний продюсер фільмів і серіалів каналу 1+1. Саундтреком до трейлеру фільму стала композиція Океан Ельзи / Okean Elzy «Не йди». Дивіться «Століття Якова» скоро на 1+1

Опубліковано 1+1 17 вересня 2016 р.


Володимир Лис із тривогою очікував на екранізацію роману - про це він повідомляв цьогоріч на авторській зустрічі у книгарні Є:

– Чекаю на прем’єру з тривогою. Адже всі права належать видавництву і телестудії. Ще не знаю, що вони відзняли і що наробили. Знаю, що мав бути зовсім інший сценарист – Наталія Воробей, а потім виявилося, що ним буде Андрій Кокотюха. Ми з ним зовсім різні. Він кілька разів казав, що мені давали нагороду «Коронація слова» всупереч умовам. Слава Богу, що Кокотюхи там буде на 30 відсотків, а Лиса - на 70», – поділився письменник.

Володимир Лис народився на хуторі поблизу села Згорани Любомльського району Волинської області. проживає у Луцьку.  З-під його пера вийшли десятки романів, повістей, пєс та драм. Найбільш відомі його твори: «Камінь посеред саду», «Романа», «Століття Якова», «Маска»


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору