РІВНЕНЩИНА

Рівненський керівник управління захисту економіки Нацполіції втік на BMW X5 від журналіста

23.09.2016, 16:17      портал «Четверта влада»      Переглядів: 3206

Журналіст «Четвертої влади» Дмитро Бондар у Києві біля МВС зустрів відомого у Рівному поліцейського, який досі уникає атестації. Фото Дмитра Бондара 

Керівник управління захисту економіки Нацполіції в Рівненській області В`ячеслав Єфтеній, який чотири рази уникав атестації, засвітився на своєму BMW X5 біля Міністерства внутрішніх справ України.

Коли журналіст підійшов запитати поліцейського чому він уникає атестації – той не вийшов з машини і відразу від`їхав.

Журналіст Дмитро Бондар так відреагував у своєму Facebook на появу поліцейського в Києві, який не з’являється в київську атестаційну комісію то через хворобу, то з інших приводів. 

Приїхали під МВС, а тут знайомі люди. На фото автомобіль, яким їздить В`ячеслав Валерійович Єфтеній. Він – на пасажирсь...

Опубліковано Dmytro Bondar 23 вересня 2016 р.

 

Нагадаємо, у лютому В’ячеслав Єфтеній не з’явився на співбесіду до атестаційної комісії Національної поліції України в Рівному. Неявку він обґрунтував тим, що із 17 до 23 лютого перебував на лікуванні у відділенні інвазивних методів лікування та діагностики Волинської обласної клінічної лікарні. Проте, коли журналісти завітали до лікарні, то його там не виявилося.

Члени атестаційної комісії поставили йому оцінку 4, тобто, що він не відповідає займаній посаді і підлягає звільненню з лав поліції через службову невідповідність. 

Натомість суд заборонив звільняти поліцейського.

Також пан Єфтеній неодноразово уникав і київської атестаційної комісії, яка його викликала.

У липні водій Єфтенія  поліцейський Валентин Граділь промчався центром Рівного на цьому ж BMW X5. Він проігнорував червоний колір світлофору на Соборній і втікав від патрульних. Водій не зважав на вимогу зупинитися, тому поліцейські наздогнали авто на вулиці Мельника.

Сержант був без документів. А автівка, яка орієнтовно коштує від 0,7 до 1,5 мільйона гривень оформлена на іншу особу. 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору