РІВНЕНЩИНА

Посадовців «Рівнетеплоенерго» звинуватили у корупційній змові на 100 мільйонів

27.09.2016, 14:23      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1063

Громадський експерт Сергій Пінчук пише, що прокуратура має намір перевірити, чи у рамках закону працює «Рівнетеплоенерго». Фото з архіву

Громадські експерти у питаннях енергетики Сергій Пінчук і  Гліб Олійник звернулися до прокуратури Рівненської області із заявою, в якій просять притягнути до кримінальної відповідальності осіб з ТОВ «Рівнетеплоенерго» та чиновників, які, на думку експертів, допомагають підприємству відмивати кошти. 

Про це Сергій Пінчук пише на своїй сторінці у Facebook. 

Експерти оцінюють у 100 мільйонів гривень суму ймовірного неправомірного прибутку, який може отримати ТОВ «Рівнетеплоенерго». 

«Сьогодні разом із Глібом Олійником про тариф Рівнетеплоенерго поспілкувалися з прокурором області Олегом Соболем. Дійшли згоди, що ця справа складна та потребує особливої уваги прокурора, оскільки йдеться не лише про завищення тарифу на тепло для населення, а й про десятки мільйонів бюджетних коштів, які виділяються на відшкодування субсидій. Тим більше, що на важливості перевірки тарифів на місцях неодноразово наголошував Генпрокурор. Загальне враження, що за це візьмуться серйозно», – пише Пінчук. 

Експерт ділиться фото заяви, яку вони подали у прокуратуру. 

Фото Сергія Пінчука

«Четверта влада» зателефонувала у ТОВ «Рівнетеплоенерго», щоб почути думку керівництва підпримства стосовно оприлюднених звинувачень. У приймальні повідомили, що не ознайомлені із суттю заяви, сказали писати інформаційний запит. Зі слів секретарки Ірини Ростиславівни, керівництво підприємства зараз на виїзді, тому поки що отримати коментар  з цього приводу неможливо.  

Ми надіслали у ТОВ «Рівнетеплоенерго» запит із пропозицією озвучити позицію підприємства. Готові оприлюднити її, як тільки  буде надана. 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору