РІВНЕНЩИНА

Фірма-«прокладка» отримала 52 мільйони на будівництво нової школи у селі на Рівненщині

06.10.2016, 10:11      портал «Четверта влада»      Переглядів: 979

Будівництво школи уже розпочалось. З понеділка тут риють котлован 

Департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації 26 вересня за результатами тендеру замовив ТОВ «Стиль-Декор» реконструкцію школи під навчально-виховний комплекс у с. Степангород Володимирецького району за 52,00 млн грн.

Про це повідомляють «Наші гроші».

В аварійній післявоєнній будівлі по вул. Шевченка, 59 навчається понад 560 учнів. Цьогоріч батьки не пустили дітей у школу, де просідає стеля і падає штукатурка, а потім ще й перекрили на деякий час міжнародну трасу Київ-Варшава.

До кінця 2017 р. мають звести триповерховий комплекс із чотирьох блоків: встановлять вікна, вітражі та двері, влаштують інженерні мережі, системи зв’язку, підлоги та стелі, виконають внутрішнє опорядження, придбають меблі, сантехніку, інвентар, комп’ютерну техніку і технологічне обладнання. Також збудують трансформаторну підстанцію, котельню, овочесховище, господарську будівлю і спортмайданчики, благоустроять і озеленять територію:

Проект нової школи

У торгах також брали участь дорожчі ТОВ «Тех-Буд-Проект» Лариси Гарник, ТОВ «СК «Бізнесбудмонтаж» Віталія Швачка і ПВКФ «Фіалка» Володимира Фалка.

Рівненський «Стиль-Декор» Віри Рожчук зі статутним капіталом 4 500 грн. вперше виграв торги у «Прозорро». Уся будівельна техніка фірми орендована у ПАТ «Мехбудсервіс» Віктора Богданця. (Втім, відвідавши будівництво, «Четвертій владі» вдалось з`ясувати, що техніку орендують у «не Дубасівського»  ТОВ «Рівнеагроспецмонтаж»).

Стара школа, яка розрахована на 250 дітей. Тут навчається 560

Рожчук також володіє ТОВ «Академія безпеки «Альфа» з Олександром Черкасом і Надією Ясінською, ТОВ «Укр-Тест-Авто» з Оленою Булавською, ТОВ «Альфа-Хімпром» із Миколою Цапруком, а також ПП «Альфа-Метал». Ці компанії зареєстровані за однією адресою з переможцем по вул. Мазепи, 4А/6А, офіс 302 або в сусідньому офісі 303.

До кінця 2012 р. фірма була записана на Олександра Рожчука, відомого як співзасновник Рівненської обласної ГО «Комбат Самбо» разом із вищезгаданим бізнесменом Цапруком.

За даними «ВДЗ», усього з 2012 р. «Стиль-Декор» виграв тендерів виключно на Рівненщині на 86,22 млн грн.

Нагадаємо, «Четверта влада» вже писала про те, як Степангородській школі виділили 750 тисяч замість необхідних 91-го мільйона і як виглядатиме новобудова.

З понеділка, третього жовтня, розпочалось будівництво нової школи. Зараз батьки вирішують чи пускати дітей на навчання у частково відремонтоване старе приміщення школи. 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору