РІВНЕНЩИНА

Структура «Набережного кварталу» хоче узаконити розруху, яку вона зробила на Пагорбі Слави, та визнати її будівництвом

04.10.2016, 18:12      портал «Четверта влада»      Переглядів: 3311

Громадські активісти один раз зупинили незаконне будівництво на Пагорбі слави. Фото з архіву

Фірма «Офіс-Дизайн», яка вже кілька років знаходиться у стані припинення діяльності, в судовому порядку намагається узаконити самовільне будівництво в парковій зоні поблизу Пагорба Слави.

Програвши всі попередні позови, на початку року товариство в черговий раз звернулося з позовом проти Рівненської міської ради. Цього разу комерсанти намагаються отримати право власності на так зване самочинне будівництво.

В позовних вимогах товариство «Офіс-Дизайн» визнає, що будівництво здіснювалося без належним чином затвердженого проекту та без отримання необхідного дозволу на виконання робіт, що свідчить про його самочинність.

Згідно тексту судового рішення, в парку незаконно зведена споруда загальною площею 71,6 кв.м., що складається двох приміщень 29,1 та 29,5 кв.м., тамбурів по 3,1 та 6,7 кв.м., і допоміжне приміщення 3,2 кв.м. (насправді, там  лише виритий котлован і забиті кілька свай, громадські активісти зупинили це незаконне будівництво, яке не встигло повністю розпочатися- ред.)

Господарський суд 25 березня 2016 року доручив Хмельницькому відділенню Київського науково-дослідного інституту судових експертиз провести судові земельно-технічну та будівельно-технічну експертизи. У вересні в суд надійшли висновки експерта, що стали підставою для поновлення розгляду справи.  Однак 19 вересня була оголошена перерва в судовому засіданні, а на наступне, призначене на 26 вересня, засідання суду ніхто не з’явився.

Вчора, 3 жовтня 2016 року суддею Господарського суду Рівненської області Оксаною Андрійчук мав бути проголошений остаточний вердикт по справі.

Начальник організаційного відділу виконавчого комітету Рівненської міської ради Людмила Стригунова запевнила, що юрист міськради брав участь у вчорашньому засіданні. Наразі посадовиця не готова повідомити про прийняте судом рішення.

«Четверта влада» звернулася за офіційним коментарем до керівництва міста та слідкуватиме за подальшим розвитком подій

Нагадуємо, невідома фірма весною 2014 року захопила, обгородила і почали забудовувати близько 68 соток землі парку на Пагорбі слави. Згідно договору оренди, ще у 2008 році Рівненська міськрада надала для ППФ «Офіс-дизайн» в районі Пагорбу Слави 8,3 сотки для будівництва закладу громадського харчування

Прокуратурою м. Рівне в рамках кримінального провадження встановлено, що організацією, яка безпосередньо виконувала будівельні роботи на Пагорбі Слави,  був Житлово-будівельний кооператив «Домо-Буд» (фірма через засновників прямо пов`язана з "Набережним кварталом" - авт). Рівняни власноруч зупинили незаконне будівництво на Пагорбі Слави

Продовжити тут будівельні роботи, правда, безуспішно, спробувало ТзОВ «Зелений дуб», одним із засновників якого є людина «Набережного кварталу» В`ячеслав Кочубей, нинішній керівник парківського «інвестора». 

Тарас Боросовський для «Четвертої влади»

Цей матеріал було підготовлено в рамках Програми міжредакційних обмінів за підтримки міжнародного медіа-проекту MyMedia


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору