РІВНЕНЩИНА

На Волинській митниці новий керівник

07.10.2016, 12:55      портал «Четверта влада»      Переглядів: 979

Фото із vl.sfs.gov.ua

Відповідно до наказу Державної фіскальної служби України № 3283 від 29 вересня з 3 жовтня цього року виконувачем обов’язків начальника Волинської митниці ДФС призначено Кривіцького Віктора Броніславовича, який до призначення на Волинь працював у Державній податковій інспекції Шевченківського району Головного управління ДФС міста Києва.

Про це повідомили у відділі організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

Новий в.о. начальника Волинської митниці ДФС Віктор Кривіцький вже розповів про важливість впровадження електронних митних сервісів, аджевони не лише спростять процес обслуговування на митниці, а й дозволять мінімізувати корупційну складову.

«Процес реформування, що активно триває в митних органах України, передбачає, що митне оформлення стане по – європейськи зручним, не затратним в часі, як наслідок - процес сплати митних платежів – повністю прогнозованим», - розповідає новопризначений керівник Волинської митниці ДФС.

Як зазначив Віктор Кривіцький, наприклад електронне декларування, яким сьогодні в зоні діяльності Волинської митниці ДФС, користуються 548 суб’єктів, а кількість оформлених електронних декларацій становить 92% від загальної кількості по митниці, дозволяє не затримуватися на митниці тривалий час, а процес проходження митних процедур скоротити до декількох хвилин.

До слова, в середньому на оформлення однієї митної декларації суб’єкти ЗЕД , котрі обслуговуються в зоні діяльності Волинської митниці ДФС, витрачають 69 хвилин (при експорті – 58 хв, при імпорті – 94 хв, при транзиті – 23 хв).

Нагадаємо, що попереднім виконувачем обов`язків керівника Волинської митниці був Олександр Шавлак. Із його призначенням на митниці почався масштабний скандал.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору