РІВНЕНЩИНА

Активісти прилуцьких сіл оголосили безстрокове блокування полігону для сміття у селі Брище

27.10.2016, 15:40      Валентина Куць, портал «Четверта влада»      Переглядів: 1167

На ділянку, де планують встановлювати піч для спалювання відходів, привезли обладнання для електропостачання. 

Мешканці прилуцьких сіл Брище, Сирники, Рокині, Моташівка розпочали протестну акцію поблизу полігону твердих побутових відходів у селі Брище. Вони блокують в´їзд на територію сміттєзвалища та на територію орендованої земельної ділянки, на якій хочуть встановити піч для спалювання відходів. 

Такий протест викликало будівництво на орендованій території поблизу полігону для сміття. Тут планують встановити піч для спалювання біологічних та промислових відходів. Дозвіл на встановлення такої печі надала Рокинівська селищна рада ще у квітні не спитавши думки своєї громади.

Після цього селяни кілька разів збирали збори, писали звернення до влади, але результатів це не дало. Будівництво на ділянці ведеться дуже швидкими темпами. А виконробом на будівництві працює брат голови Рокинівської селищної ради та депутат цієї ж ради Володимир Борович. 

Депутат Рокинівської селищної ради Володимир Борович від самого початку працює на будівництві. 

На місце будівництва активісти викликали поліцію та слідчо-оперативну групу, яка оглянула територію і опитала так званих будівельників. Слідча Луцького районного відділення поліції Ольга Данилюк каже, що їй не показали ні дозволу на будівництво, ні паспорта будівництва, ні інформації про підрядника - «нічого не показали» - підтвердила слідча. 

У місцевої влади протестувальники вимагають скасувати рішення Рокинівської селищної ради, яке надає дозвіл на встановлення такої печі. А також вимагають законсервувати старий полігон твердих побутових відходів, відновити роботу сортувальної лінії та навести лад на новому полігоні для сміття. Селяни стверджують, що сміття не захоронюють відповідно до вимог. 

Через заблокований в´їзд на полігон на дорозі зупинились близько десятка сміттєвозів. Постоявши більше години, машини розвернулись і поїхали у невідомому напрямку.  


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору