РІВНЕНЩИНА

Луцький візовий центр офіційно відкрили за новою адресою

01.11.2016, 17:40      портал «Четверта влада»      Переглядів: 823

Усі фото видання «Волинський монітор»

Із 3 жовтня Пункт прийому візових анкет у Луцьку змінив адресу, а 31 жовтня відбулося урочисте відкриття візового центру в новому приміщенні на вулиці Кривий Вал, 31.

Про це пише «Волинський монітор».

На урочистості з нагоди відкриття Візового сервіс центру, де відтепер можна подати документи на отримання візи не лише до Польщі, а й до Литви, Греції, Болгарії та Хорватії, присутніх привітали виконувач обов’язків Генерального консула РП у Луцьку Кшиштоф Савицький і регіональний директор компанії «VFS Global» в Україні, Білорусі, Казахстані та Узбекистані Арміт Курма Шарма.

Вони обидва запевнили, що відтепер у візовому центрі громадян України будуть обслуговувати ефективніше, та зазначили, що особи, які бажають отримати шенгенську або національну візу, можуть подати документи, здати відбитки пальців та одержати всю необхідну інформацію у Візовому сервіс центрі Луцька на вулиці Кривий Вал, 31.

Також Арміт Курма Шарма поінформував, що «VFS Global» нараховує приблизно 2 тисячі візових центрів у 20 країнах світу, зокрема в 14 містах України. У Луцьку такий центр утворили у 2012 році.

Візовий сервіс центр у Луцьку працює з понеділка до п’ятниці, крім вихідних і святкових днів, із 8.30 до 15.30.

  


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору