РІВНЕНЩИНА

Фотокниги: Як зберегти свої фотографії на довгі роки

09.11.2016, 15:54      На правах реклами      Переглядів: 1735

Ви відкриваєте папку з «нерозібраними» фотографіями, і вкотре обіцяєте собі, що вирішите це. А згодом, знімків назбирується вже так багато, що вони починають залягати пластами. Рік за роком. До них ніяк не дійдуть руки. Бо у сучасному світі плівка більше не закінчується. Не потрібно проявляти фотографії. У сучасному світі нам потрібне нове просте рішення. Допомогти зможуть фотокниги.

ЩО ТАКЕ «ФОТОКНИГА»?

Фотокнига – це сучасний формат альбому для фотографій. Його Ви створюєте самостійно. Обираєте тло, завантажуєте власні фото, редагуєте та додаєте підписи.

В ЧОМУ ОСОБЛИВІСТЬ FOTOBOOKA.COM?

Фотобука об’єднує майстрів своєї справи. Вони працюють, щоб Ви могли організувати свої фото. Могли створювати свято. Могли стати дизайнером на один вечір. Щоб Ви надавали нової форми своїм спогадам.

1. Основна перевага фотобуки - її онлайн редактор. Це професійна платформа, розроблена для користувача без досвіду. У основі редактора лежать фахові програми для роботи з фотографією. Він надзвичайно зручний у користуванні.

2. Дизайнерські шаблони, за які не потрібно доплачувати окремо. Якщо Ви стикались із замовленням фотокниги у фотографа, то часто ціна на початку та вкінці відрізнялись. Чому так виходить? Виробники додають до ціни ще й вартість своїх дизайнерських послуг. На Фотобуці стандартна, фіксована ціна. Погодьтесь, приємно працювати з чесними людьми.

3. Самих дизайнерських шаблонів на сайті велика кількість. Вони починаються з весільних фотокниг і завершуються альбомами для селфі.

4. Зручність, зручність і ще раз – зручність! Фотобука – це просте рішення для зайнятих людей. Ви створюєте свою фотокнигу онлайн. Оплачуєте на сайті її виготовлення. За кілька днів забираєте Ваш надрукований альбом на пошті. Ось і все.

КОЛИ ФОТОБУКА ПОТРІБНА? Якщо Ви хочете зробити подарунок своїм близьким. Особливо такий, який вони собі точно не замовлять. Для прикладу, Ваші батьки, у яких є багато теплих світлин. Їх фотографії давно чекають свого часу. Фотокнига - ідеальний подарунок до Дня Народження, Нового Року, Дня Святого Валентина та будь-якого іншого свята. Це прекрасний вклад у власну родину та свій дім.

КОЛИ ФОТОБУКА НЕ ПРАЦЮЄ? Якщо Вам потрібен подарунок для незнайомої людини. Тоді дійсно краще дарувати книгу, гроші чи рушник. Фотокнига – дуже особистий подарунок.

ПІДСУМОК

Fotobooka.com - це простий але потужний ресурс для збереження Ваших спогадів.

Обов’язково спробуйте створити фотокнигу сьогодні. І не забудьте поділитись враженнями.

Автор: Настасія Юхимчук


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору