РІВНЕНЩИНА

Рівненська поліція вже рік безрезультатно розслідує шахрайство у міграційній службі, викрите «Четвертою владою»

25.11.2016, 20:41      Дмитро Бондар, «Четверта влада»      Переглядів: 2016

Темний бік Міграційної служби. За схему, яка діяла задля викачування коштів з клієнтів, посадовців досі не покарали

Управління, відділи і сектори Міграційної служби неодноразово потрапляли в неприємні ситуації з додатковими платежами. Зухвалу схему минулоріч викрила «Четверта влада». Тоді докази передали правоохоронцям, і ті вже рік не можуть притягнути винних до відповідальності.

Рік тому «Четверта влада» викрила схему, яка діяла в Управлінні Державної міграційної служби у Рівненській області. Клієнтам, всупереч передбаченому переліку, видавали квитанції на зайві необов`язкові платежі, які йшли підприємцю.

Героїня розслідування, власниця рахунку, який «впарювали» в Міграційній – рівнянка Тетяна Кириченко. Фото з сайту Ok.ru

Кошти вносились на рахунок рівнянки Тетяни Кириченко. А пояснити для чого і чому клієнтам «тулять» ці квитанції керівництво управління тоді не спромоглося.

Начальниця управління ДМС Рівненщини Лілія Драпчинська пояснювала, що ситуація з квитанціями Кириченко – це випадковість.

Розслідування читайте тут: У Міграційній службі на Рівненщині новий лохотрон: розслідування

Публікація вийшла у листопаді 2015-го. Втім, і досі нікого не притягнули до відповідальності, хоча спочатку цією справою правоохоронці зацікавились.

«Четверта влада» звернулася із запитом до правоохоронних органів. Насамперед цікавило, чи встановили кількість коштів переказаних на рахунок, який фігурував у розслідуванні, чи встановили зв`язок громадянки Кириченко із посадовими особами міграційної або споріднених структур, чи проводили будь які слідчі дії, та як в цілому триває розслідування.

Повної відповіді на поставлені запитання Національна поліція не надала. Справою займається слідчий слідчого відділу Рівненського відділу поліції Карпінський В.І., а розслідування триває.

«Четверта влада» зробила все від себе залежне, втім встановлені журналістами особи і рахунки, вочевидь, не допомогли правоохоронцям, бо справу про шахрайство розслідують вже більше року. Чи встигнуть слідчі довести справу до кінця ще за рік – дізнаємося найпізніше 25 листопада 2017 року.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору