РІВНЕНЩИНА

Депутат Рівнеради «заглибився» у питання і відкликав проект будівництва житла в парку

29.11.2016, 15:41      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1084

Після оприлюднення проекту рішення Рівнеради авторства Олександра Нестерука, згідно яким приватній фірмі пропонували віддати 70 соток в парку для будівництва багатоповерхівки, рівнянин Володимир Ладько поширив у Фейсбук-групі Рівненщина політична кілька демотиваторів на цю тему. Олександр Нестерук відомий також як опікун Парку Хіміків у Рівному

Депутат Рівнеради Олександр Нестерук відкликав проект рішення, згідно з яким приватна фірма, за підтримки кількох АТОвців, мала намір збудувати у Парку Слави в Рівному багатоквартирний будинок.

Про це він написав на своїй Фейсбук-сторінці.

«Дякуючи громаді міста, яка звернула увагу на деякі моменти у цьому питанні, я ще більше заглибився у нього і з`ясував деякі обставини. Порадилися із головою нашої фракції Галиною Кульчинською та з колегами по фракції і вирішили, що треба скасувати проект рішення.» – пише депутат.

Детальніше – у дописі:

Сьогодні відкликав проект рішення "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення вільної від за...

Опубліковано Олександром Нестеруком 29 листопад 2016 р.


Нагадуємо, 25 листопада на сайті Рівнеради оприлюднили проект рішення, згідно з яким пропонували ТзОВ «Обласна ветеранська спілка учасників АТО Рівненщини» (засновники – Валентин Пахолюк та Андрій Бабійчук) віддати 70 соток для будівництва багатоповерхового будинку в рекреаційній зоні на Пагорбі Слави. Проект рішення подав депутат Рівнеради від ВО «Батьківщина» Олександр Нестерук.

Керівник Держгеокадастру Рівного Роман Гресько назвав це рішення «беспрєдєлом» через абсолютну невідповідність законодавчим вимогам.

Передісторія захоплення землі в Парку Слави:

Нагадуємо, невідома фірма весною 2014 року захопила, обгородила і почали забудовувати близько 68 соток землі парку на Пагорбі слави. Згідно договору оренди, ще у 2008 році Рівненська міськрада надала для ППФ «Офіс-дизайн» в районі Пагорбу Слави 8,3 сотки для будівництва закладу громадського харчування. Засновник цієї фірми пов`язаний з керівниками структур «Набережного кварталу» у Рівному.

Прокуратура Рівного в рамках кримінального провадження встановила, що організацією, яка безпосередньо виконувала будівельні роботи на Пагорбі Слави, був Житлово-будівельний кооператив «Домо-Буд» (фірма через засновників також прямо пов`язана з "Набережним кварталом" – авт).

Але міліція, під наглядом прокуратури, закрила кримінальне провадження, в звязку із відсутністю в діях юридичної особи складу кримінального правопорушення.

Рівняни власноруч зупинили незаконне будівництво на Пагорбі Слави. Продовжити тут будівельні роботи, правда, безуспішно, спробувало ТзОВ «Зелений дуб», одним із засновників якого є людина «Набережного кварталу» В`ячеслав Кочубей, нинішній керівник парківського «інвестора».

Нині Господарський суд Рівненської області, в особі його судді Оксани Андрійчук, погодився із аргументами забудовника-правопорушника і визнав частину (майже 72 кв.м.)  закинутого зарослого пустиря на Пагорбі слави у Рівному самовільним будівництвом, дозволивши його узаконити.

З приводу сфальсифікованої експертизи громадські активісти написали заяву про злочин. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо цього і вже опитала чотирьох свідків. Рівняни замовили нову експертизу, яка вже юридично підтвердила попередні фальсифікації.

Тепер до захоплення рекреаційної землі забудовник підключив АТОвців, частина з яких захотіла отримати собі житло саме на Пагорбі Слави.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору