РІВНЕНЩИНА

Скільки рівнянам коштувала головна новорічна ялинка і її встановлення з ілюмінацією

02.12.2016, 18:23      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1156

Архівне фото 2015 року

Сьогодні у центрі Рівного почали встановлювати ялинку. За послуги обладнання центрального новорічного дерева та монтажу ілюмінаційних гірлянд, ілюмінацій в парках, майданах, скверах Рівного заплатить КП «Міськсвітло». Сума –  88 тисяч 535 гривень.

Про це повідомляє Громадська ініціатива «За чесний тендер».

Як видно з Прозорро, на ці послуги проводили публічну закупівлю. 

Нагадаємо, за три роки: з 2013 по 2015 з міського бюджету Рівного на придбання, встановлення, прикрашання, обслуговування новорічної ялинки на майдані Незалежності та монтаж ілюмінаційних герлянд у скверах та на майданах Рівного пішло 677 тисяч 311 гривень.

Тобто в 2013-му на ялинку з прикрасами і святковою ілюмінацією поблизу ялинки, а також ілюмінацію на площі Магдебурського права та біля колони Божої Матері, а також монтаж, демонтаж і обслуговування витратили – 241 тисячу 572 гривні.

У 2014-му – 266 тисяч 520 гривень.

у 2015-му – 169 тисяч 219 гривень.

Вартість самої ялинки, як повідомляє заступник начальника управління ЖКГ Рівного Володимир Лапюк – 5 тисяч 500 гривень. Її привезли до Рівного з Базальтівського лісництва, що у Костопільському районі.

В управлінні ЖКГ Рівного запевняють, що  всі роботи пов’язані з її встановленням, освітленням, та монтажем прикрас завершать до дня Святого Миколая – 19 грудня.

Головна ялинка 2016 нового року та ілюмінація за 169 тисяч 219 гривень.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору