РІВНЕНЩИНА

Як бурштиновидобуток за 30 років знищив околиці Клесова: супутникові знімки (ФОТО)

16.12.2016, 17:54      Дмитро Бондар, «Четверта влада»      Переглядів: 4460

«Четверта влада» показала, як виглядають наслідки нелегального бурштиновидобутку зі спутника на прикладі околиць селища Клесів.

Google запустив проект під назвою Earth Engine, який дозволяє побачити, як змінилася та чи інша точка планети. Особливої уваги у медіа проект набув після того, як на нього звернув увагу білорус Вадим Шмигов.

«Четверта влада» вирішила показати читачам, як наслідки нелегального бурштиновидобутку виглядають на супутникових знімках. Карти зібрані з 1984 року по 2016. У нижній частині зображення видно, як починаючи з 2005 року на землі з`являються характерні сліди від нелегального видобутку за допомогою помп. Найбільш різко ситуація, судячи із зображення, погіршилася саме в 2016 році.

Інтерактивна версія, де можна вибрати швидкість анімації та проглянути карту за кожен рік окремо доступна за кліком на гіфку.

Інтерактивна версія, де можна вибрати швидкість анімації та проглянути карту за кожен рік окремо доступна за кліком на гіфку


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору