РІВНЕНЩИНА

Масовий видобуток бурштину біля Клесова на Рівненщині. Ексклюзивне відео «Четвертої влади»

17.12.2016, 17:03      Дмитро Бондар, «Четверта влада»      Переглядів: 7747

Останні тижні така картинка біля Клесова день у день, за словами місцевих

Дорога з обох боків тісно обліплена автівками, десятки заведених помп та сотні бурштинокопачів. Такий вигляд має масовий нелегальний бурштиновидобуток зараз. Мова про урочище «Азалія» – Рівненська область, Сарненський район. «Четверта влада» побувала там. Детальніше – дивіться на відео без коментарів.

Місце, де масово видобувають бурштин (останні кілька тижнів, за словами місцевих, день у день), – відмічено на карті помаранчевим кольором.

Помаранчевим кольором відмічена територія, де відбувається масовий видобуток показаний на відео. Скрін-шот з Гугл карт


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору