РІВНЕНЩИНА

Підприємлива дружина заступника начальника Волинської митниці придбала квартиру, гараж і BMW X3

23.12.2016, 19:56      Юрій Горбач, портал «Четверта влада»      Переглядів: 2391

Дружина Михайла Багатирчука купила нерухомості і авто на 1,2 мільйона гривень. Фото ІА «Волинські новини»

Дружина заступника начальника Волинської митниці Михайла Багатирчука торік придбала квартиру, гараж і авто «BMW X3».

Відповідна інформація розміщена в уточненій електронній декларації Михайла Багатирчука за 2015 рік, оприлюдненій 1 листопада.

За минулий рік заступник начальника Волинської митниці задекларував 60 тисяч 507 гривень зарплати, а його дружина Наталія Багатирчук – 897 тисяч 814 гривень доходу від зайняття підприємницькою діяльністю, 4 тисячі 197 гривень процентів від вкладу у банку та 12 тисяч 150 гривень допомоги при народженні дитини.

При цьому у сім’ї митника і чимало заощаджень: у дружини – 15 тисяч доларів США та 100 тисяч гривень готівкою і майже 21 тисяча гривень на рахунках у банку, а в самого Михайла Багатирчука – 10 тисяч доларів та 50 тисяч гривень готівкою.

Серед нерухомості митник із дружиною і двома синами вказали квартиру у Ковелі площею 68,3 кв. м., земельну ділянку площею 17,53 сотки у селі Зарванці поруч із Вінницею. Право власності на них сім’я зареєструвала у 2009 та 2012 роках. Ще одну квартиру площею 120,5 кв. м. та гараж на 21,1 кв. м. у Вінниці Багатирчуки придбали минулого року за 711 тисяч гривень. Нова нерухомість записана на дружину.

Крім того, у червні 2015 року дружина митника придбала і нову автівку. «BMW X3» 2012 року випуску сім’ї обійшлася у 497 тисяч 300 гривень (близько 22 тисяч доларів США, – авт.).

Михайло Багатирчук працює на митниці з 2004 року. Все своє трудове життя після навчання. При чому левову частку кар’єри він провів на різних посадах на митному посту «Ягодин». Лише у 2015 році він деякий час пропрацював у структурі апарату Волинської митниці та заступником начальника митного поста «Устилуг». В вересні 2015 року був призначений заступником начальника Волинської митниці ДФС.

Михайло Багатирчук у коментарі порталу «Четверта влада» розповів, що такі майнові успіхи сім’ї пов’язані з бізнесом дружини. З його слів, вона торгує дитячим одягом і ювелірними виробами. Починала на Вінничині, а тепер уже кілька років працює на Волині. Хоча, на питання про бізнес дружини митник відповідає не дуже впевнено.

– Моя дружина – приватний підприємець, а за квартиру вона виплачувала, здається, протягом двох років, – каже митник Михайло Багатирчук. – Це частками були внески за квартиру коли будувалося житло.

– В якій галузі вона займається бізнесом? – запитуємо.

– Ну… [пауза] дитячий одяг продає і ювелірні вироби.

– Тобто в неї є якісь магазини?

– Ну орендує приміщення.

– А ювелірні вироби це теж магазин, салон?

– Це теж орендує, бере під реалізацію, наскільки мені відомо, з відстрочкою платежу.

– А багато в неї торгових точок?

– Дві. По одній в кожному виді діяльності.

Із самою Наталією Багатирчук, на жаль, поспілкуватися не вдалося. За мобільним номером телефону, який вказаний як контактний до бізнес-леді в Єдиному реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців, відповідають, що такої не знають.

Разом з тим, судячи із декларацій Михайла Багатирчука за останніх два роки, жінка на двох точках з торгівлі ювелірними виробами і дитячим одягом заробляє: 575 тисяч 380 гривень доходу у 2014 році та 897 тисяч 814 гривень у 2015 році.

Однак у фізичної-особи підприємця, яка займається торгівлею, дохід у податковій декларації і чистий прибуток – це різні речі. Адже частину доходу потрібно витрачати на закупівлю товару, але навіть якщо брати все під реалізацію, то ще є оренда двох приміщень, а ще частину потрібно витратити на зарплату продавцю чи продавцям – хіба що жінка, яка виховує дитину до трьох років, може одночасно перебувати в двох точках продажу.

Тому, ймовірно, що прибуток ФОП Багатирчук Наталії значно менший ніж вказано в податковій декларації.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору