РІВНЕНЩИНА

«А ви що проти цього?» – «Четверта влада» запитала у генерала Катеринчука чи очолить він Рівненську поліцію

26.12.2016, 20:43      Дмитро Бондар, «Четверта влада»      Переглядів: 3032

А ви що проти цього? – перше, що сказав генерал Іван Катеринчук на запитання про чутки щодо його призначення. Фото генерала із oduvs.edu.ua

Рівненські правоохоронці – у передчутті. Завтра буцімто має відбутися представлення нового начальника Головного управління Національної поліції. Офіційного підтвердження поки немає, втім чутки ширяться швидко і про ймовірного кандидата вже написали у рівненських медіа. Ним, начебто, може бути Іван Катеринчук. «Четверта влада» спробувала перевірити цю інформацію і ось що з того вийшло.

Нового начальника представлять 27 грудня і він – з Одеси. Така інформація шириться протягом дня, – кажуть нам джерела у керівництві рівненської поліції. Офіційного підтвердження – нема, як і будь якої іншої офіційної інформації з цього приводу.

Втім, ряд місцевих засобів масової інформації – Рівне Вечірнє, Ервеюей  та ОГО – вже написали про те, що ймовірним очільником може стати колишній очільник Одеської поліції, а нині ректор Одеського державного універистету внутрішніх справ генерал-майор Іван Катеринчук.

В прес-службі Рівненської поліції цього не змогли підтвердити. Достеменно не відомо навіть чи буде завтра – 27 грудня будь яке представлення. «Все буде відомо зранку», – каже керівниця прес-служби Галина Сернівка.

«Четверта влада» подзвонила до Івана Катеринчука, щоб запитати у нього самого про ймовірність призначення:

– Ходять чутки про те, що вас будуть представляти особовому складу у нас в головному управлінні. Дзвонимо до вас, щоб перевірити цю інформацію, – «Четверта влада».

– А ви що проти цього? – Іван Катеринчук.

– Ні-ні, ми хотіли б перевірити інформацію і написати про це новину.

– Писати нічого не треба. Це просто слухі. Я нікуди не їду, працюю ректором Одеського державного університету внутрішніх справ. Мені ніякі посади ніхто не пропонував. Тому це скоріше всього просто хтось розповсюджує слухи.

Отож, Іван Катеринчук запевнив нас: інформація щодо його призначення це просто чутки. Як і обіцяли в прес-службі, кого ж призначать і чи буде взагалі будь яке представлення нового керівника – дізнаємося завтра. Або ні.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору