РІВНЕНЩИНА

Італійські вчені з`ясували скільки потрібно сміятися в день

30.12.2016, 14:41      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1113

Ілюстративне фото із сайту posmishka.kiev.ua

Приказка «сміх продовжує життя» тепер науково обгрунтована. Італійські вчені довели – сміх покращує якість життя. Фахівці Інституту психосоматичної медицини Riza розрахували точну кількість хвилин сміху на день.

Про це пише сайт  Дізнайся все
 
Людині подобається сміятися, проте задоволення, яке вона отримує від даного процесу не єдиний плюс. Дружній шарж по фотографії, смішна карикатура, зроблена на замовлення спеціально для рідної людини, розсмішить людину і, тим самим, продовжить життя. Для того, щоб поліпшити показники стану здоров`я, людині потрібно сміятися приблизно 30 хвилин щодня.
 
В Інституті психосоматичної медицини Riza впевнені також в тому, що сміх особливо важливий для тих осіб, які перетнули сорокарічний рубіж. Під час сміху відбувається викид адреналіну і підвищення імунітету. Практика доводить, що позитивно налаштованим людям легше знайти спільну мову в суспільстві і зробити кар`єру.

КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору