РІВНЕНЩИНА

За рік Приватбанк зберіг 16 гектарів лісу: про користь електронного документообігу

10.01.2017, 20:42      На правах реклами      Переглядів: 1592

У 2016 році завдяки роботі електронної системи документообігу та електронних систем банківського обслуговування ПриватБанк і його клієнти зекономили понад 560 тонн паперу.

Як повідомила прес-служба банку, найбільшу економію паперу в банку дає система електронного документообігу. За середньої кількості затверджуваних у системі документів понад 2,5 млн на рік використання «паперової» технології потребувало б не менше ніж 325 тонн паперу на рік (130 тисяч стандартних пачок розміром А4).

Також понад 20 тонн паперу ПриватБанк щорічно економить за рахунок впровадження електронного сервісу надання довідок і цифрової системи опрацювання вхідної кореспонденції – листів, звернень клієнтів. У разі надходження в банк уся зовнішня кореспонденція переводиться в електронну форму, а більшість відповідей на запити клієнтів надаються електронною поштою, а також через банкомати та термінали банку.

Активні користувачі Приват24 та мобільного банкінгу за рахунок відмови від паперових чеків і виписок економлять близько 131 тонни паперу на рік. А кожен другий клієнт банкомата або термінала самообслуговування банку, який відмовляється від друку паперового чека, щорічно економить 84 тонни паперу.

За даними фахівців, для виробництва однієї тонни паперу потрібно 17 дерев, а один гектар лісу – це близько 600 дерев. Таким чином, тільки за 2016 рік співробітники та клієнти ПриватБанку зберегли 16 гектарів лісу.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору