РІВНЕНЩИНА

Скільки Рівненщина заплатила військового податку

10.01.2017, 21:47      портал «Четверта влада»      Переглядів: 679

Ілюстративне фото офіцера прес-служби Міноборони в Рівненській області Віктора Шубця

Платники податків Рівненщини за 12 місяців 2016 року до Державного бюджету слатили 185 мільйонів військового збору.

В порівнянні з аналогічним періодом минулого року, надходження зросли на 25,6 мільйонів. Про це повідомляє Головне управління Державної фіскальної служби у Рівненській області.

Платниками військового збору є фізичні особи-резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні.

Відповідальними за нарахування військового збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору