РІВНЕНЩИНА

У Рівному прощаються з керівником місцевого Держгеокадастру Романом Греськом

11.01.2017, 13:44      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1817

Фото з архіву

У Рівному на 54-му році життя, після тривалої хвороби, помер багаторічний керівник міського управління Держгеокадастру Роман Гресько. 

Прощання відбувається зараз за адресою його проживання: на Драганчука, 4. Поховають – на кладовищі у Новому Дворі.

«Четверта влада» пам`ятає Романа Греська як посадовця, завжди відкритого для спілкування. Він ніколи не ухилявся від відповідей журналістам. Навіть більше – завжди допомагав отримати важливу для суспільства інформацію.

У своєму одному з останніх спілкуванні з журналісткою Роман Гресько викривав у зловживаннях ініціаторів забудови парку Слави у Рівному та згадував про інші протиправні дії забудовників, на які закриває очі місцева влада.

«Ідуть пацани по «беспрєдєлу», – так характеризував наміри недобросовісного забудовника та тих, хто його підтримує, Роман Гресько.

Співчуваємо рідним та близьким.

Як у Рівному прощалися із начальником Держгеокадастру (35 фото)


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору