РІВНЕНЩИНА

У Рівненському Інституті післядипломної освіти відбулися вибори. Що говорять кандидати

15.02.2017, 19:15      Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»      Переглядів: 1499

Алла Черній отримала підтримку серед своїх підлеглих, щоб продовжити керувати Інститутом

Сьогодні обирали ректора у Рівненському інституті післядипломної освіти. З великим відривом перемогла діюча керівниця, в.о.ректора Алла Черній. За її кандидатуру віддали свої голоси 118 представників колективу закладу. Її конкурент на виборах, колишній ректор Інституту Микола Віднічук отримав на свою підтримку 17 голосів.

Ці вибори – досить умовні. Адже головне слово у цьому питанні  – за сесією облради. Хоча й там Алла Черній має значну підтримку серед колег-депутатів.

Проголосувало 135 представників колективу Інституту

– Я навіть не очікувала такої підтримки, за що людям дуже дякую, – каже Алла Черній. – Думаю, остаточно люди визначилися під час виступів. Люди втомилися вертатися в минуле. Вони хочуть динаміки, позитивних змін. І вони заслуговують на це.

Переможниця виборів розповідає, що все пройшло дуже прозоро. Був створений оргкомітет, обраний голова зборів, була лічильна комісія.

– Це абсолютно були пропозиції із залу, – додає Алла Черній. – Не було жодних заготовок. Не було на це часу. Був голова облради присутній, прийшли мене підтримати і колеги-депутати.

З тим що вибори були прозорі, погоджується і Микола Віднічук. Попри програш, він таки не полишає надії, що Статут Інституту буде приведений до вимог закону про вищу освіту (тобто що ректора обиратиме виключно колектив Інституту, а облрада лише затверджуватиме кандидатуру переможця - авт.). Однак чи оскаржувати рішення сесії облради, яким зміни до Статуту затвердили відповідно до закону про місцеве самоврядування (тобто залишили виключне право за депутатами призначати ректора - авт), ще не вирішив.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору