РІВНЕНЩИНА

За що Аваков подарував зброю екс-голові Рівненської ОДА

17.03.2017, 20:08      Анна Калаур, «Четверта влада»      Переглядів: 1487

Арсен Аваков дарував зброю людям, які проявили себе в зоні бойових дій, на Майдані. Втім у списку нагороджених є ті, хто не має до цього жодного відношення. Ми запитали у Віталія Чугуннікова за що ж він отримав зброю

У подарунок від міністра МВС Арсена Авакова екс-голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков отримав пістолет «Форт 17». Не просто так, а за «96 днів на Майдані». Це не єдина зброя депутата облради.

Про це Віталій Чугунніков розповів журналістці «Четвертої влади».

Пан Чугунніков один із тих, кого Аваков нагородив відзнакою Міністерства внутрішніх справ «вогнепальна зброя». Наказ вийшов 3 липня 2014-го року. На той час Чугунніков був народним депутатом від партії «УДАР». А наприкінці грудня 2014-го очолив Рівненську ОДА.

– За 96 днів знаходження на Майдані. Без виїзду. І в той час це була ініціатива самого міністра. Так, він подарував мені нагородну зброю. Людині, яка 96 днів безвиїздно пробула на Майдані разом із ним. Це було його рішення, – розповідає Віталій Чугунніков, – Я ж відповідав за Майдан від партії «УДАР», був комендантом мід партії. З ранку до ночі ми займалися забезпечуваннм Майдану, організацією і так далі.(...) Я був народним депутатом від цієї партії і був уповноважений лідером Кличком для того, щоб представляти на Майдані.

У Віталія Чугуннікова «Форт 17», № 090124, калібру 9 мм. У мережі травматичні пістолети Форт 17Р продають за цінами до 20 тисяч гривень. Бойові не продаються. Використане фото з сайту www.fort.vn.ua

Пістолетів «Форт 17» Арсен Аваков виписав аж 89. Такий самий є у журналіста Олексія Мочанова, в екс-гендиректора НТКУ Зураба Аласанії, керівника державного «Ощадбанку» Андрія Пишного.

– Користуєтесь зброєю? – журналістка. 

– Ні. Вона як подарунок лежить в сейфі. Не користуюсь. 

– А крім неї у вас ще є? 

– Так, є. Мисливська рушниця. Я мисливець. 

– Любите полювати? 

– Чесно кажучи, немає часу. Іноді виїжджаю. Це товариство, спілкування. Там не стільки полювання: вбити чи не вбити звіра, а спілкування чоловіче таке. Розрядка. 

Нагадаємо, у 2014-2016 Арсен Аваков підписав накази про вручення 1322 одиниць нагородної вогнепальної зброї, 122 з яких були видані народним депутатам. Імена усіх нагороджених досі невідомі. Втім у січні  журналісти «Української правди» оприлюднили список з 400 прізвищ осіб, які були нагороджені зброєю у 2014-2015 роках. Серед них є ще один відомий у Рівному політик – нардеп Олег Осуховський.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору