РІВНЕНЩИНА

Реабілітація учасників АТО по-рівненськи: 30 мільйонів гривень спотикання

05.04.2017, 15:02      Юрій Дюг      Переглядів: 2045
Сьогодні від самого ранку учасник АТО, член правління ГО "Відповідальна громада" Юрій Поліщук представник Рівненської обласної спілки учасників АТО та центру допомоги учасникам АТО  Ігор Батинчук продовжують працювати над створенням нової обласної програми реабіліції учасників АТО. Я, як і обіцяв, теж намагаюсь допомагати.
 
 
Вивчаємо сьогодні нагальні проблеми та успіхи у роботі Клеванського госпіталю ветеранів війни. Робота колективу госпіталю не може не викликати захоплення. Нині це сучасний реабілітаційний заклад, де використовують унікальні методики лікування. А головне - госпіталь і далі розвивається в рамках різноманітних проектів та програм. На спорудження нового корпусу залучили 11 мільйонів гривень з держбюджету, більше 7 мільйонів - з обласного бюджету. Отримують допомогу і в якості обладнання від міжнародних фондів. Невдовзі тут планують відкрити єдиний в Україні центр реабілітації хворих з нейротравмами. 30 мільйонів гривень на це закладено в держбюджеті, є підтримка МОЗ. Але... Створення такого центру блокується клерками з Мінфіну. Мабуть, бюрократи не до кінця розуміють потребу більш ніж 3000 учасників АТО в ефективній роботі центру. Переконаний, бюрократи самі виправлять свою помилку і розблокують процес створення центру. Бо громада ж може допомогти. 

Тим часом, чималу роль госпіталь відіграє і в загальній реабілітації бійців з Рівненщини. І допомога обласних депутатів дієвою програмою з реальним фінансуванням буде дуже не зайвою. Тому треба над цим працювати. 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору