РІВНЕНЩИНА

Рівненський дуобус мав возити пенсіонерів на кладовище. Але у провідну неділю не возитиме

20.04.2017, 17:31      Анна Калаур, «Четверта влада»      Переглядів: 1625

Рівненський дуобус «Вітовт Макс дуо» Рівне придбало за 7,5 млн спеціально, щоб забезпечити рух громадського транспорту до кладовища

У провідну неділю, коли на кладовище «Нове» прибуде бизько ста тисяч людей, рівненський дуобус не вийде на маршрут. Попри те, що цю машину місцева влада купувала, аби забезпечити рух громадського транспорту у віддалений район, де розташоване кладовище. 

Про це інформують на сайті Рівненської міської ради. 

«23 квітня 2017 року тролейбус №182 за маршрутом №11 «Енергетиків - Торгові центри (через автовокзал та вул. Вербову)» курсувати не буде. В зв`язку з масовим скупченням приватного транспорту по вулиці Енергетиків та в межах кінцевої зупинки «Кладовище Нове», що унеможливлює рух тролейбуса», – йдеться в повідомленні. 

Начальник управління траспорту Віталій Миронюк розповів «Четвертій владі», що тролейбус не вийде на маршрут у зв`язку з тим, що немає можливості розвороту в районі кладовища. 

Віталій Миронюк каже, що непопулярне рішення було прийняте через велике скупчення людей і автівок в районі кладовища

– Як так? Його ж купували спеціально для того, щоб він їздив на кладовище,  журналістка. 

– Ви хочете історію чи легенду? Кажу вам, що запросили туди два екіпажі поліції. Не можуть дати раду приватним власникам, які приїжджають, кидають легкову машину і йдуть прибирати кладовище. Він під`їжджає, чекає поки добросовісний водій забере свій легковий автомобіль. То він же не може там стоть. На провідну неділю, якщо ви знаєте,туди доїжджає близько ста тисяч людей. Скупчення людей, скупчення машин. Ми не хочемо щоб знищити новий транспортний засіб. Тому було прийнято таке непопулярне рішення. На один день він буде зупинений. 

Проїзд у дуобусі, який минулоріч місто придбало за сім мільйонів п`ятсот тисяч гривень, був безкоштовним для пільгових категорій. У неділю людей довозитиме на кладовище 160 маршруток. Безкоштовного проїзду не буде. 

– В кожній маршрутці буде чотири. Ви добре знаєте, що відшкодувань в маршрутках ніколи ніхто не давав і навряд буде давати. 

Нагадаємо, у лютому «Четверта влада» опублікувала  розслідування про те, як у Рівному придбали білоруський дуобус «Вітовт Макс дуо». Їздить він на недешевому дизельному пальному і єдиний на маршруті. З огляду на знайдену нами інформацію, це єдина модель у світі – виготовлена у 2013-му, до того ж неекологічна.

У березні Віталій Миронюк повідомив, що влада вважає, що дуобуси купувати в майбутньому неекономно. Була ідея закуповувати електробуси. Наразі начальник управлння траспорту нічого з цього приводу не розповідає. Каже, ще невідомо чи купуватимуть цей транспорт. 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору