РІВНЕНЩИНА

«Поруч – другове плече»: жесть туалетів школи на Рівненщині (ФОТО)

11.05.2017, 15:30      Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»      Переглядів: 4274

Фото журналіста РТБ Івана Марчука

Унітаз поруч з унітазом, а ще тут же, без жодної перегородки – два пісуари. Ні, це не старезний туалет, зроблений ще за радянських часів. Це «кімната для хлопчиків» у новенькій школі в селі Тинне Сарненського району, що на Рівненщині.

Фото цього витвору будівельників поширив сьогодні рівненськй журналіст Іван Марчук. 

Навряд у найбільшій сільській школі в Україні в селі Тинне люблять "Дуфалак". Без перестінок некомфортно, мабуть, добре как :-)

Опубліковано Vanya Marchuk 11 травня 2017 р.


Ззовні будівля виглядає досить привабливо:

Останню чергу будівництва цієї школи здали наприкнці 2016-го року. Тож «Четверта влада» зателефонувала начальнику управління освіти та науки Рівненської ОДА Григорію Таргонському, щоб почути його думку стосовно «комфорту» дітей, які вимушені поруч один одного справляти природні потреби.  Стосовно їх права на приватність у цій потребі. Посадовець пояснює, що туалет, як і вся школа, повинен був будуватися за державними стандартами, відповідальність за які несе не його управління, а департамент будівництва та архітектури Рівненської ОДА. Однак пообіцяв розібратися з цим питанням детальніше.

Начальник департаменту будівництва та архітектури Рівненської ОДА Ярослав Мазярчук запевняє, що це, вочевидь, помилка або проектантів, або будівельників.

– Перегородка має бути однозначно, – каже Ярослав Мазярчук. – Подивимося креслення і з`ясуємо чому так сталося. Це або проектанти не додивилися, або будівельники. Перевіримо і виправимо це.

В заголовку використана частина фрази з пісні «Попереду!» гурту Ot Vinta


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору