РІВНЕНЩИНА

Рівненській журналістці погрожують вбивством

14.05.2017, 00:35      портал «Четверта влада»      Переглядів: 5214

Журналістці Ользі Ферар написали повідомлення з погрозою вбивства. Фото з особистої фейсбук-сторінки

Вночі, 13 травня рівненська журналістка, редакторка сайту «ВСЕ» Ольга Ферар отримала Вконтактє повідомлення з погрозами вбивства. Скрін-шот повідомлення журналістка оприлюднила на своїй фейсбук-сторінці.

Як журналістам живеться? Та всьо норм. Купаємось в народній любові

Опубліковано Ферар Ольгою 13 травня 2017 р.
Як розповідає Ольга Ферар представниці ІМІ в Рівненській області, повідомлення прийшло з фейкового акаунту Вконтактє, підписаного як Никита Иванов. Це перше повдомлення з цього акаунту, отримане Ольгою. Журналістка каже, що оприлюднила погрозу, щоб показати суспільству з чим доводиться зіштовхуватимся журналістам.

Журналістка планує  написати заяву в правоохоронні органи. 

– Безпека журналіста? – каже Ольга Ферар. – Я боюсь. Я часто боюсь. Не стільки того що мене вб`ють, скільки що я не встигну. Навчитись, навчити, зробити, змінити. Погроз отримувала різних. І в папірцях в заборі, і просто словами – «закрий но рот». Але потім був Саакашвілі. Сотні повідомлень з образами і погрозами. 10 хвилин шоку  – видаляєш, потім щось відповідаєш десь годинку, а потім – просто повна байдужість. 

– Я боюсь, сьогодні отримавши повідомлення нового змісту, не за себе, – додає журналістка. –  Я боюсь, що нема вже таких людей як Гонгадзе і Шеремет. Я певна, що ім навряд чи писали, але хто зна чи завтра на якомусь мітингу мені не засадять ножа в спину. Мені чи будь кому з нас. Бо, окрім мовчазних серйозних людей, що бачать в кожному журналісті ворога, є просто дурні юні зрадники.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору