РІВНЕНЩИНА

Рівненський журналіст – переможець в Національному конкурсі «Честь професії 2017»

19.05.2017, 20:57      портал «Четверта влада»      Переглядів: 2406

Журналіст «Четвертої влади» та програми «Слідство.Інфо» Дмитро Бондар – переможець конкурсу «Честь Професії 2017» у номінації «Надія журналістики». Фото конкурсу  «Честь Професії 2017»

Журналіст «Четвертої влади» та програми «Слідство.Інфо» Дмитро Бондар – переможець конкурсу «Честь Професії 2017» у номінації  «Надія журналістики».

Щойно відбулося його нагородження.

На конкурсі оцінювали  сюжет журналіста «Бурштинові діти», зроблений для програми «Слідство.Інфо»

На конкурс «Честь Професії 2017» було подано 482 журналістські матеріали, з них – 62 в номінації «Надія журналістики».

 * * *

Національний Конкурс професійної журналістики «Честь Професії 2017» організовують Незалежна Асоціація Телерадіомовників та Українська Асоціація Медіа Бізнесу за підтримки міжнародних  донорів та компаній

* * *

Попередні професійні нагороди «Четвертої влади»

1. Краще журналістське розслідування чи авторська публікація з протидії корупції в регіональному телерадіоефірі України 2008 року. (ІІ Національний конкурсі на кращі журналістські розслідування з протидії корупції).

2. Краще журналістське розслідування з проблем корупції в регіональних друкованих та онлайн-ЗМІ - Захід України 2009 року. (ІІІ Національний конкурсі на кращі журналістські розслідування з протидії корупції).

3. Два журналістські розслідування Агентства увійшли до п’ятірки номінантів у номінації «Краще журналістське розслідування» в Конкурсі професійної журналістики «Честь професії 2011».

4. Рівненське агентство журналістських розслідувань отримало першу премію в конкурсі ОБСЄ та Комісії з журналістської етики на кращий журналістський матеріал, що висвітлює питання журналістської відповідальності, професійної етики та саморегуляції у 2011 році.

5. Рівненсько-Волинський портал «Четверта влада» отримав премію Асоціації польських журналістів у жовтні 2012 року. За журналістське розслідування «Волиняни переплачують сотні гривень за закордонний паспорт: кому йдуть ці кошти».

6. Журналіст порталу «Четверта влада» отримав перше місце у конкурсі журналістської майстерності «Журналістський злет», організованому Волинською незалежною медіа-профспілкою та Волинським прес-клубом у 2013 році. За матеріал  «Приватизована культурна пам′ятка біля Луцького замку доводиться до знищення через бездіяльність чиновників».

7. Журналіст порталу «Четверта влада» отримала отримала спеціальну відзнаку «За найоригінальніший заголовок і актуальність теми» на конкурсі «Права жінок і чоловіків у суспільстві».

8. Журналістка «Четвертої влади» отримала призове місце в конкурсі «Міліція під контролем».

 9.  Журналіст «Четвертої влади» та «Слідства. Інфо» отримав третій приз в українсько-польському конкурсі журналістської майстерності - 2015 рік.

10. Журналістка «Четвертої влади» здобула перемогу в Національному конкурсі журналістських розслідувань. Її публікація Як в Острозі процвітає схема державного паспортного шахрайства отримала друге місце серед письмових робіт молодих журналістів-розслідувачів.

11. Журналістка «Четвертої влади» перемогла у конкурсі журналістських розслідувань «Судовий подорожник». Її розслідування «Добазарились»: як у Рівному суди позбавляють громаду права на землю для «Слідства.Інфо» здобуло премію у номінації «Відеоробота» - 2015 рік.

12. Журналіст «Четвертої влади»  отримав перше місце серед текстових робіт  молодих журналістів у Національній щорічній Премії у жанрі журналістських розслідувань та спеціальних репортажів за роботу Керівники управління СБУ на Волині: дорогі авто і квартири за сотні тисяч доларів.  - 2016 рік

13. Матеріал «Завищені тендерні мільйони на волинських дітях-чорнобильцях заробляє фірма, повязана з Юрою Єнакіївським» авторства журналістки інтернет-порталу «Четверта влада» Валентини Куць зайняв третє місце у конкурсі журналістських розслідувань, оголошеного порталом публічних фінансів «Є-дата»  2016 рік

14. Журналіст «Четвертої влади» Юрій Горбач зайняв перше місце у конкурсі журналістських розслідувань корупції та зловживання владою у роботі місцевого самоврядування, який проводив Інститут масової інформації. Перемогу здобув його матеріал  «Рукавичка» або Як під Луцьком влада і наближені роздерибанили майже 6 гектарів землі» – 2016 рік

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ:

КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору