РІВНЕНЩИНА

Показали гори сміття, що залишилися після концерту «Океану Ельзи» у Рівному (ФОТО)

22.05.2017, 12:25      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1648

Усі фото Ірини Михалевич

Вчора, 21 травня, вечірня стрічка фейсбуку наповнилася десятками фото рівнян, які не приховували свого захвату від концерту «Океану Ельзи», що відбувався на стадіоні «Авангард». Сьогодні ж рівненська журналістка Ірина Михалевич поділилася ранішніми фотографіями наслідків концерту.

#ОкеанЕльзи #дноокеану #концерт #Рівне #Авангард #пивоЛьвівське Отак виглядає наш головний стадіон області після відпочинку рівнян на концерті улюбленого #ОЕ. Станом на 10 ранку. Це норм? Хто крайній?

Опубліковано Ira Mykhalevych 22 травня 2017 р.


В коментарях до допису рівняни звертають увагу, що під час концерту були випадки, що його відвідувачі курили і вживали алкоголь просто неба. А відомий рівненський митець Андрій Ляшук зауважив, що така картина (гори сміття) «дуже нагадує Мюнхен під час Октовберфесту.)».

Станом на  12.15 картина на стадіоні суттєво змінилася у кращий бік:

Водночас Ірина Михалевич звертає увагу на нову проблему:

«Я вам так скажу - сміття це квіточки, прибереться.. Але там тепер на бігових доріжках - дііііііри =(, тому що по бігових доріжках проїхались в наглу фури 30-тонні з сценічним обладнанням», – коментує журналістка свій допис.

Вчора на офіційній сторінці «Океан Ельзи» поширили фото приїзду гурту на стадіон. Таки дійсно, фури їхали біговими доріжками.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору