РІВНЕНЩИНА

Видобуток бурштину під лініями електропередач. Поліція відмовляється надавати інформацію (ФОТО та ВІДЕО)

25.05.2017, 20:03      Дмитро Бондар, «Четверта влада»      Переглядів: 1677

З моменту оприлюднення інформації про видобуток під лініями електропередач пройшов тиджень. Що з цим робитиме поліція? Відповідати по телефону на ці питання у поліції відмовились.

Тиждень тому журналістка Інна Білецька оприлюднила інформацію про нелегальний видобуток бурштину під магістральними лініями електропердач біля села Ромейки у Володимирецькому районі Рівненської області.

Наслідки нелегального видобутку – ями заповнені водою – знаходяться у двох-трьох метрах від електроопор

Як йдеться в сюжеті, ситуація становить загрозу – це може призвести до зупинки енергоблоку і, як наслідок, до «віялових» відключень електроенергії.

Як видно з характеру ушкоджень та площі пошкоджених земель, видобувають тут далеко не перший день

«Клондайк» поблизу села Ромейки може виявитися не єдиним, що розташований у безпосередній близькості до електроопор

В поліції кажуть знали про ситуацію. Втім, жодних заходів додаткової охорони не застосовували. Принаймні доки журналістка не написала про ситуацію

Ось такий вигляд наслідки видобутку під лініями мають на відео

У поліції по телефону ситуацію коментувати відмовились

«Четверта влада» звернулася за коментарями до поліції. Керівник Володимирецького райвідділення поліції Віталій Березовський підтвердив, що про ситуацію у поліції знали раніше, втім відмовився коментувати ситуацію по телефону аргументуючи це тим, що не бачить співрозмовника.

Начальник Володимирецького райвідділення поліції Віталій Березовський по телефону не коментує

– Скажіть будь ласка, чи було вам відомо раніше, про те, що під ЛЕПами здійснюють нелегальний видобуток, – журналіст.

– В мене там постійно виїзди були, помпи вилучали. Якщо хочете більш детальну інформацію, приїдете до мене, я вам розкажу, – каже начальник Володимирецького РВ Віталій Березовський.

– Чи плануються там якісь заходи?

– Звичайно плануються, все буде висвітлено у засобах масової інформації. Я думаю наведем порядок у найближчі дні. Все буде висвітлено у засобах масової інформації.

– Тобто ви не хочете розповісти, чи не можете розповісти?

– Ну я ж вас не бачу, вашого телефона в мене не записано.

Уповноважений, за словами прес-служби, коментувати ситуацію заступник начальника головного управління поліції Валерій Самчук. Втім, і цей службовець відмовився коментувати по телефону.

– По телефону я нічого коментувати не буду. Ну звідки я знаю, чи ви Бондар, чи я Валерій Петрович. Будь ласка приходьте да й прокоментуєм завтра, – каже замначальника ГУНП Валерій Самчук.

Заступник начальника ГУНП Валерій Самчук відмовляється коментувати ситуацію з ЛЕПами по телефону. Фото ГУНП

Нагадуємо, згідно статті 6 Закону України «Про інформацію» обов`язком суб`єктів владних повноважень є інформування громадськості про свою діяльність та прийняті рішення.

Відмова відповідати на запитання, вмотивована небажанням спілкуватися по телефону суперечить частині другій статті 7 Закону України «Про інформацію», де зазначено: «ніхто не може обмежувати права особи у виборі форм і джерел одержання інформації, за винятком випадків, передбачених законом».


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору