РІВНЕНЩИНА

Небезпеки немає, вирви закопують. Правоохоронці відреагували лише після втручання журналістки

26.05.2017, 18:55      Дмитро Бондар, «Четверта влада»      Переглядів: 1326

Такі краєвиди були донедавна поблизу села Ромейки у Володимирецькому районі. Тепер поліція обіцяє, що ями позакопують

У поліції знали про видобуток навколо опор під лініями електропередач. Втім, зреагували на проблему лише після втручання журналістки. Провадження розслідують, землі рекультивують, небезпеку електроопорам та енергетичному стану ситуація не несе. Про це розповів заступник начальника головного управління поліції Валерій Самчук.

Через тиждень після оприлюднення інформації поліція спромоглася розповісти що зроблено, щоб вирішити цю проблему.

Заступник начальника поліції Валерій Самчук каже, що небезпеки падіння опор немає

– На даний час там в рамках кримінального провадження проводиться досудове розслідування, – каже заступник начальника поліції Валерій Самчук, – працюють там придані сили, працює нацгвардія – проводить патрулювання, а також група реагування поліції Володимирецького відділення.

Також на даний час сьогодні погоджено з міською владою, що працює транспорт, який загортає там ті всі вирви, які там були пориті. Вчора було в межах кримінального провадження проведено акт обстеження РЕМом (Районом електричних мереж авт.), чи є загроза повалення цих ліній електропередач. Такої загрози немає, – каже Валерій Самчук.

Про відсутність загрози стійкості електроопор та роботи по усуненню ушкоджень грунтового покриву також повідомили у прес-релізі прокуратури Рівненської області.

На проблему нелегального видобутку бурштину навколо електроопор магістральних ліній електропередач у Володимирецькому районі тиждень тому звернула увагу журналістка Інна Білецька.

Як повідомив напередодні «Четвертій владі» начальник Володимирецького відділення поліції Віталій Березовський, про ситуацію в поліції знали і раніше:

– Скажіть будь ласка, чи було вам відомо раніше, про те, що під ЛЕПами здійснюють нелегальний видобуток? – журналіст.

– В мене там постійно виїзди були, помпи вилучали. Якщо хочете більш детальну інформацію, приїдете до мене, я вам розкажу, – каже начальник Володимирецького відділення поліції Віталій Березовський.

Втім, до втручання журналістки жодних подібних заходів, озвучених нині правоохоронцями, ніхто не вживав.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору