РІВНЕНЩИНА

Чому Басів Схил у Рівному революційний та унікальний

15.09.2017, 10:24      На правах реклами      Переглядів: 5425

У вересні минулого року у Рівному почалася справжня містобудівна революція. Компанія «FineCityDevelopment» представила рівнянам унікальну концепцію мікрорайону Басів Схил, яка базується на ідеї, що справжній комфорт – це наявність одразу усіх його сучасних ознак у одному житловому масиві. Все й одразу – інакше не комфортно! А тепер демонструємо за списком: у чому ж полягає революційність та унікальність Басового схилу?

Майже в усьому:

— З радянських часів ще ніхто у Рівному не оголошував настільки масштабного будівництва. Адже площа усього житлового масиву на мальовничому та екологічно-чистому схилі  Басівкутського озера сягатиме майже 30 гектарів.

— Розташування мікрорайону у місці, віддаленому від промислових підприємств, сміттєзвалищ, магістральних вулиць, забезпечить його майбутнім мешканцям максимально чисте, як для Рівного, повітря.

— Забудова буде квартального типу. Уявіть: архітектурний комплекс з шести будинків-секцій  створює у своєму спільному просторі єдиний внутрішній двір, абсолютно недоступний для автомобілів. І таких кварталів з власними внутрішніми дворами у перспективі  буде більше 20.

—  Для автомобілів передбачене підземне паркування та можливість паркуватися у відведених місцях по периметру кварталів.

 — У мікрорайоні поверховість будинків буде невисокою. Переважна їх більшість сягатиме 5-ти поверхів. Це повністю відповідає останнім європейським трендам у будівництві житла.

—  Планування апартаментів є теж суто європейським. Квартири ранжуюються не за загальною кількістю кімнат, як ми звикли ще з радянських часів, а за кількістю  спалень навколо кімнати-студії, котра поєднує в собі і вітальню, і кухню, і столову, тобто є простором для комфортного спілкування і повноцінного відпочинку усіх мешканців квартири. До речі, площа цього спільного простору не може бути меншою  25 м3, а у квартирах, де спалень більше за дві, передбачена наявність і двох санвузлів.


— Абсолютно безпечний для дітей та дорослих двір – це без перебільшення райський куточок для усіх мешканців кожного кварталу. Зелені насадження, дитячі майданчики, альтанки, безкоштовний wi-fi, цілодобове відео спостереження та охорона.

— Світлий, просторий та функціональний під’їзд з двома виходами з вестибюлю: на вулицю та у двір. Ліфти, що доставлять вас з підземного паркінгу до вашого поверху.

— Наявність на перших поверхах великої кількості комерційних приміщень, де розташуються приватні дитячі садочки, фітнес-зали, кафе, кав’ярні, крамнички, ател’є та салони.

Все це зробить життя майбутніх мешканців Басового схилу дійсно зручним, естетичним та комфортним за найсучаснішими європейськими стандартами.

Наш мікрорайон буде справжньою окрасою та гордістю Рівного. Без перебільшення він стане архітектурним явищем та прикладом для наслідування в інших містах України і в першу чергу для наших місцевих забудовників.

В цьому і є найбільша унікальність та революційність Басового схилу.

Додайте сюди талант та творче натхнення перфектних львівських архітекторів Андрія та Тараса Бєляєвих, авторів концепції нашого житлового масиву, використання найсучасніших технологій будівництва та найякісніших будівельних матеріалів, щоб остаточно уявити собі що таке мікрорайон Басів схил!

На останок ще одне суттєве зауваження: всі необхідні дозвільні документи на проведення будівельних робіт по зведенню першого кварталу Басового схилу компанією «Fine City Development» були  отримані  вчасно та згідно всіх вимог діючого законодавства України.

Роботи по будівництву першого житлового кварталу за адресою: Рівне, вул. Студентська,18 розпочалися і тривають за затвердженим графіком. Перші три будинки-секції будуть зведені та здані в експлуатацію вже до кінця цього року. А сам квартал – до кінця року наступного.

Детальну  інформацію про умови  резервування та придбання квартир, їхню унікальну інвестиційну привабливістьдізнавайтеся на офіційному сайті компанії «Fine City Development»: www.finecity.com.ua та у Центрі продажу за адресою : м. Рівне, вул. Драгоманова,1, тел. 067 464 88 88

Олена Сєргєєва,

PR-менеджер компанії «Fine City Development»


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору