РІВНЕНЩИНА

«Госпітальна зРАДА» – дефіцит кадрів на місцях. Жесточайший

14.06.2017, 22:45      Юрій Дюг      Переглядів: 2359

 «Ми ділили апельсин. Нас багато – він один» - співають звірятка у старій дитячій пісенці. Зібрались якось зайчик, білочка та мишка, щоб вибрати представників в велику раду лісу. І вибрали. Важкий був вибір, але більшістю голосів перемогли зайчик білочка та мишка. А що робити – дефіцит кадрів на містах. Жєсточайший.

Так от Рівненська міська рада завтра має обрати своїх представників до ради Рівненського госпітального округу. Що це за муть? - запитаєте ви. То для не посвячених – муть, а для чиновників то реформа. За планом, поданим Рівненською ОДА, в області їх всього буде три. Рівненський госпітальний округ має обслуговувати 630 тисяч жителів області.
 
Ви чуєте цей запах? Ну як це який. Так інколи пахнуть мертві американські президенти. Ну ті, яким керівники медичної галузі люблять проводити реанімаційні заходи у власних, збудованих в приватному секторі двохповерхових реанімаціях. Тих президентів, яких перевозять у новеньких чорних позашляхових реаніммобілях марки Nissan, Toyota, Lexus.
 
Так рулити в цих госпітальних радах будуть так звані госпітальні ради. Офіційно чисто дорадчі громадські посади. А фактично можуть стати такими собі сходинками смотрящих, які вирішуватимуть, ой вибачте «радитимуть», які заклади будуть розвиватися, яким «капатиме бабло», де можна буде запланувати тендери.
 
Обговорювати кандидатури до такої ради мала б відкрито громада. Щоб кожен міг запропонувати достойників, світочів медичної галузі, шанованих лікарів-практиків, молодих спеціалістів, представників пацієнтських організацій, військових медиків… Міг би. Якби у нас з вами таке право не забрали. Точніше як… Його нам і не давали. А нафіга народу давати право вибору? Хай радуються безвізу і тих помирають в розвалених лікарнях без ліків.
 
І поки народ котрий день радів безвізу вчора у на комісіях Рівнеради відбулось блискавчине обговорення кандидатур. І вибрали самих себе. Тобто Рівнераді пропонуватимуть делегувати до госпітальної ради депутата Рівнеради, голову медичної комісії, начальника обласного управління охорони здоров’я Юрія Осіпчука, депутата Рівнеради, заступника міського голови Галину Кульчинську, начальника міської медицини, який не ставленик Осіпчука, Віктора Іськіва, юриста міського управління охорони здоров’я Інну Хімін (це хто?), головного лікаря Центральної міської лікарні Євгена Кучерука.
 
А зображатиме присутність громадськості голова правління благодійної організації «Мережа 100% життя Рівне» Юрія Лазаревича. Тут хлопці потрудились. Запросили його заочно, по телефону.
 
От так і будуть працювати. Самі собі радити. Роздвоєння особистості – то ж не хвороба, а розтроєння – і поготів.
 
«Пацієнт, пече нижня частина спини між півкулями мозку? Це ми вам операцію зробили – гланди вирізали. Ось вам мазь «Фуфломіцин» (с)
 
Міцного всім здоров’я.

 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору