РІВНЕНЩИНА

Штормова Затока: як морський курорт став полем битви за землю та грошові потоки

08.07.2017, 14:14      hromadske.ua      Переглядів: 7818

Затока, Одеська область. Тисячі відпочивальників щоліта заповнюють її пляжі та численні бази відпочинку. Про таку туристичну навалу місцеві підприємці та політики раніше і не мріяли.

Олександр Лієв, голова Асоціації індустрії гостинності України, експерт з туристичного бізнесу, каже:

«Сама інфраструктура Затоки не готова була до такого зростання туристичного потоку і цей потік некерований, непідготовлений, тому може спричиняти величезні проблеми для комунальної структури, для економіки, навіть».

В останні декілька років на золотих пісках спалахнула справжня війна за землю. Подробиці – в сюжеті «Слідство.Інфо»:


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору