РІВНЕНЩИНА

«Розумні» зупинки і «нерозумні» тендери у Рівному: чому зірвалась майже мільйонна закупівля

11.07.2017, 18:37      Анна Калаур, «Четверта влада»      Переглядів: 1660

Закупівля «розумних зупинок» у Рівному зірвалася. Ми з`ясували чому і чи збираються чиновники ще раз проводити закупівлю. Використане фото «Радіо Трек»

30 «розумних» зупинок громадського транспорту – з електронним табло, вільним доступом до інтернету могло б уже незабаром отримати Рівне, якби управління транспорту і зв`язку провело тендер без порушень. На реалізацію проекту з громадського бюджету виділяли 958 тисяч гривень. Але закупівлю відмінили. 

Чому тендер відмінили, яка доля громадського проекту, бути «розумним зупинкам» чи не бути? І якщо бути то де – у нашому матеріалі. 

Наприкінці березня управління транспорту і зв`язку Рівнеради взялося реалізовувати громадський проект «Розумна зупинка», подало оголошення про допорогову закупівлю. Проект передбачає облаштування 30-ти зупинок громадського транспорту електронним табло, вільним доступом до мережі Інтернет та пристроями для зарядки мобільних телефонів. Детальніше про це – за посиланням

Наразі чиновники вже мали визначити переможця, але ні. Активісти «За чесний тендер» переконані, що управління транспорту і зв`язку виконавчого комітету Рівненської міської ради хотіло провести тендер, уникаючи вимоги закону. Зокрема, підмінивши предмет закупівлі із закупівлі товарів – на закупівлю робіт. Таким чином, вважають активісти, замовник хотів уникнути тендеру за процедурою відкритих торгів і оголосив його як «допорогову» закупівлю.

– Проблема в тому, що по великому рахунку, купують зупинки і їх мають встановити. А називають це роботами, – розповідає керівник ГІ «За чесний тендер» Святослав Клічук. – Взагалі там в тендері нічого не описано про ту частину, яка власне є роботами. Що там треба робити і так далі. Там є, по суті, тільки те, що хочуть купити. Це товар. 

Святослав Клічук припускає, що тендер могли відмінити через скаргу ініціативи

На своїй сторінці у Фейсбуці ініціатива «За чесний тендер» детальніше роз`яснює, що власне сталося. 

«Тобто, якщо купуються товари, то обов’язково тендер проводиться уже на суму від 200 000 гривень і вище. На розумні зупинки передбачено 958 тисяч гривень. Тому тендер мав би бути за процедурою «відкритих торгів».

Але замовник назвав закупівлю зупинок роботами. А по роботах обов’язковий поріг значно вищий – від 1,5 мільйона гривень. При чому, технічні вимоги до предмету закупівлі із встановлення сонячних дерев для зарядки мобільних пристроїв Замовником взагалі не були розміщені.

Така маніпуляція дозволяла уникати процедур, передбачених законом «Про публічні закупівлі». Але це протизконно і дуже схоже, робилося під одну конкретну фірму», – йдеться у повідомленні «За чесний тендер».

Юристка «За чесний тендер» Мирослава Примак пояснює чим відрізняється допорогова закупівля від відкритих торгів. 

Мирослава Примак вважає, що замовник вирішив перестрахуватися і тому оголосив торги на Прозорро

– Тендерну документацію не розмістили, вимоги, які вони ставили до учасників, взагалі незрозумілі, – пояснює юристка. – Податися міг будь-хто. Спираючись на власний розсуд, могли відхилити будь-які пропозиції. Якби це були відкриті торги, то тендерна документація була б, чітко було б зрозуміло, які вимоги ставляться до учасників і чітко були б підстави для відхилення. Якби були встановлені якісь порушення, то це допороги. В допорогах зараз аудиторська служба повноважень не має.

Юристка зазначає, що управління могло взагалі не проводити аукціону. Припускає, що чиновники це зробили, аби перестрахуватися. Можливо, вони теж сумнівалися – купують вони чи замовляють. 

Позмагатися за майже мільйон гривень вирішили дві фірми: житомирська «Дозор Україна» та рівненська «Фірма «Вестра», яка постійно скаржилася на відсутність повного пакету документації. Але Замовник їх зауваження у більшості випадків ігнорував. 

Житомирська «Дозор Україна» вже мала угоди з Рівненським ШЕУ, Рівнеелектроавтотрансом і обласною швидкою. За майже два роки фірма загалом виграла тендерів на 1 мільйон 67 тисяч гривень.

Рівненське ТОВ «Фірма «Вестра», за інформацією сайту «Закупівлі», який відображає перебіг бюджетних коштів у сфері закупівель, принаймні з 2008-го року не перемагала у тендерах і не освоювала державні гроші. 

6 липня відбулися торги. Перемогу могло б отримати ТОВ «Дозор Україна», остаточна пропозиція якого складала 788 тисяч гривень.

Всього на дві тисячі дорожчою виявилася пропозиція суперника «Фірми «Вестра». Втім цей учасник не подав документацію і листі-вимозі провести закупівлю з дотриманням законодавства пояснив чому. 

«На жаль, замовник торгів, систематично не відповідаючи на запитання через електронну систему закупівель «Прозорро» так і не завантажив в систему необхідну тендерну документацію. В результаті чого не було зазначено умови проведення тендерних закупівель, перелік необхідних для подання документів, умови кваліфікації учасників, переможця та інше. Технічна характеристика об’єкту закупівлі відсутня. Чим було порушено цілу низку вимог Закону України «Про публічні закупівлі», в результаті чого торги проходили з порушенням Закону», –  йдеться у повідомленні ТОВ «Фірма «Вестра».

Зрештою, 10 липня тендер відмінили. В офіційному повідомленні про відміну сказано, що причиною цього сталв лист Держаудитслужби.  

Активісти «За чесний тендер» припускають, що перервати закупівлю вдалося завдяки їхньому зверненню.

«Порушення були очевидні, тому, ми, за допомогою депутата Рівненської обласної ради Діани Гордійчук, оскаржили цю закупівлю до Державної аудиторської служби. Скоріш за все, наше звернення стало причиною того, що ДАС своїм листом від 26 червня звернулася до замовника з вимогою тендер скасувати.
Уповноважена особа - Провоторова Наталія Сергіївна – яка, очевидно була найнята управлінням транспорту для проведення цієї закупівлі не впоралася із завданням», – заявляє «За чесний тендер».

Запитуємо у відповідальної за тендер, головної спеціалістки управліня транспорту і зв`язку виконкому Рівнеради Наталії Провоторової чому вона вирішила провести допоріг. Запитуємо саме у неї, адже в оголошенні про закупівлю вона є єдиним представником управління – тендерного комітету не було. 

Пані Наталія розповідає, що не вона приймає рішення – має бути закупівля товару чи оплата робіт. 

– Були виділені кошти на реалізацію проекту, який сам по собі передбачає облаштування зупинок громадського транспорту. Кошти виділялися нам за кодом класифікації «благоустрій міст, сіл, селищ», за кодом економічної класифікації «капремонт». Виходячи з цього, я заходжу в Прозорро і розміщую своє оголошення, я вибираю код економічної класифікації, який там представляється в довідниках, і написати при «капремонт» те, що я хочу купити товар – я цього не маю права це зробити, – говорить спеціалістка. 

За словами Наталії Провоторової, після виділення коштів управління проводило експертизу проекту громадських зупинок і визначило, що в цьому випадку мають проводитися роботи. Тобто підключення електропостачання, підключення wi-fi і облаштування самої зпинки. 

Запитуємо чому у тендерних документах немає жодного опису робіт, але є опис зупинок і що сказала Держаудитслужба. 

– Оголошення проходило в нас як допорогова закупівля. Тобто малось на увазі, що знайдеться виконавець, який проведе роботи. Але коли необхідно було зробити технічну документацію на виконання цих робіт, я змогла роздобути тільки технічні вимоги до того табло. По самих роботах ні автор проекту, ніхто інший, ніяких документів не подав. Розумієте, ми реалізуємо проект, – говорить спеціалістка. 

За словами пані Провоторової, Держаудитслужба надіслала листа де вказано, що аби облаштування зупинок визнати роботами (допорогова закупівля), необхідно виготовити проектно-кошторисну документацію на кожну зупинку. А коштів на її виготовлення не передбачено. Крім того, говорить спеціалістка, немає виконавця, який би зміг виконати абсолютно всі роботи. 

– На сайті Прозорро ми працювали з метою знайти виконавця. Ми, на сьогоднішній день, навіть якщо наше оголошення не опубліковане на Прозорро, ми в будь-якому випадку працюємо для того, щоб реалізувати цей проект. Вилучення оголошення з сайту ще не означає, що проект зупинився. 

– Тобто буде договір з цією фірмою? 

– Кожна фірма може звернутися до управління транспорту і зв`язку, і ми можемо обговорити ці умови, необхідні для реалізації проекту. Навіть не працюючи через сайт Прозорро. Тобто якщо знайдемо порозуміння, що будуть виконані всі роботи за кошт того ж самого виконавця, 

– Йдеться про майже мільйон гривень. Як без Прозорро? 

– Я вам пояснюю. Закон «Про публічні закупівлі», він не стосується придбання товарів до 200 тисяч і виконання робіт до 1,5 мільйона.

– Так Держаудитслужба сказала, що це не роботи. 

– Держаудитслужба тут же пояснила, що необхідно, щоб це були роботи. Чи це буде окреме будівництво чи капремонт, необхідна проектно-кошторисна документація. 

Начальник управління транспорту і зв`язку Віталій Миронюк розповідає, що «розумні зупинки» у Рівному будуть. Він визнає, що тендер провалили і каже, до кінця тижня з`ясують що робити з цим далі. 

– Спочатку було визначено, що це роботи. Виявляється, класифікатор неправильний (...) Поки що цей тендер, який не відбувся, визнали неправомірним, його скасували. Зараз на розгляді у секретаря Рівнеради матеріали, зразу ж його інформують по цьому приводу. І мають визначити головного розпорядника коштів.

Віталій Миронюк каже, що надалі закупівлею займатиметься УЖКГ

Розпорядником коштів виступить управління житлово-комунального господарства, оскільки дорога, тротуари і всі придорожні споруди, в тому числі і зупинки, павільйони – це елементи дороги. А ми, транспортники, є іншою організацією, ми, не ми, а наші люди, тільки користуються цими зупинками. Ми чекаємо. Думаю, що на цій неділі, максимально на початку наступної, буде зібрана велика нарада з цього приводу. І визначаться зі зміною розорядника коштів, який по новому оголосить тендер з дотриманням всіх розкритикованих моментів – говорить Віталій Миронюк. 

За словами начальника управління, купити зупинки без оголошення на Прозорро неможливо. Він висловлює думку, яка відрізняється від слів його підлеглої: 

– Навіть якщо в когось таке бажання буде без тендерних закупівель (закупити зупинки) то казначейство не пропустить, не проведе оплату. Багато поставлено серйозних препон, щоб ніхто не міг не за призначенням, або в обхід діючого законодавства зробити закупівлю, – каже начальник управління траспорту. 

Управління транспорту чи ЖКГ, допоріг чи відкуриті торги – дізнаємося незабаром. А поки публікуємо список місць розташування майбутніх зупинок.

Перелік зупинок з проекту «Розумна зупинка»

________________________________________

«Публікація створена за фінансової підтримки Уряду Канади через Департамент закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD) за посередництва Інтерньюз-Нетворк».
Уряд Канади не відповідає за зміст публікації і може не поділяти точки зору висловлені в публікації.
«Article was prepared with the financial support of the Government of Canada provided through the Department of Foreign Affairs, Trade and Development (DFATD)»

КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору