РІВНЕНЩИНА

«Дав обіцянку не втікати з країни та здати закордонні паспорти», – рівненський нардеп про голосування по Розенблату

12.07.2017, 13:10      портал «Четверта влада»      Переглядів: 899

Нардеп з Рівненщини Олександр Дехтярчук не вважає Розенблата соціально небезпечним, аби тримати у тюрмі. Фото з особистої фейсбук-сторінки

Як уже повідомляла «Четверта влада», вчора Верховна Рада надала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності Борислава Розенблата. Всі нардепи з Рівненщини підтримали це голосування. Однак в подальшому троє місцевих обранців не схотіли, щоб Розенблата затримали.

Олександр Дехтярчук, Віталій Корчик та Василь Яніцький – нардепи з Рівненщини, які не схотіли затримання свого колеги. «Четверта влада» поцікавилася у нардепів причиною такого голосування.

Наразі своє голосування погодився пояснити Олександр Дехтярчук з БПП, який так прокоментував новину:

«Пригадайте попередній арешт в стінах Ради п.Мосійчука,чим він закінчився? Розенблат вже не має особливого статусу, хай захищається в судах як громадянин. На фракції він дав обіцянку не втікати з країни та здати закордонні паспорти. Я не вважаю його соціально небезпечним, аби тримати у тюрмі.Циркові затримання в стінах ВР знищують залишки довіри до парламенту. Мабуть, поданнями на нардепів закінчився незаконний видобуток бурштину на Поліссі? Чи краща ситуація в керівництві силових структур,чи там подолано хабарництво? Чому там нема арештів? Не знаю як Ви, я ж особливої довіри до роботи силовиків не маю.

Я за зміну системи не під себе, я за реформування недоторканості, але не за її повну ліквідацію.Бо ж та сама недоторканість допомагала мені витягувати з вязниці добровольців Максимова та Володимира Панкевича,захищати інтереси держави і колективів Смигаторф чи Мирогощанського іподрому, «Червоної калини».

Чи правильно, що під прикриттям боротьби з корупцією закриваються очі на громадянські права, реалізовуються незаконні прослушки, провокації, збираються папочки, компромати? Сьогодні між громадянином і державою є ще й нардеп, який донедавна міг стати на захист, звичайно, коли сам порядний.То ж не слід бігти за хвилею.Бо вона часто зникає...»

«Четверта влада» спробувала уточнити в нардепа, що він має на увазі під незаконними прослуховуваннями, однак Олександр Дехтярчук відписав: «Наразі це все :)»

Нагадуємо, 19 червня детективи НАБУ затримали охоронця Розенблата при отриманні 200 тисяч доларів нібито за вирішення питання з ліцензування видобутку бурштину.

7 липня регламентний комітет ВР підтримав подання ГПУ на зняття недоторканності з Розенблата та його арешт.

Генпрокуратура та Спеціалізована антикорупційна прокуратура продемонстрували комітету відеодокази вимагання Розенблатом за закупівлі бурштину.

Антикорупційні органи звинувачують Розенблата в тому, що він і депутат з фракції «Народний фронт» Максим Поляков вимагали хабар від компанії-нерезидента за видобуток бурштину в Україні.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору