РІВНЕНЩИНА

Поліція розслідує напад бурштинокопача на рівненську журналістку

14.07.2017, 16:39      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1789

Нелегальний старатель вдарив у червні журналістку по руці та намагався відібрати телефон. Поліція відкрила кримінальне провадження через цей випадок. Фото з фейсбуку Інни Білецької

Як уже повідомляла «Четверта влада», у червні, неподалік села Соломир у Зарічненському районі, один з бурштинокопачів перешкоджав діяльності журналістів. Намагався відібрати техніку та вибити телефон з рук журналістки.

Рівненські журналісти Дмитро Бондар та Інна  Білецька, які були присутні на місці події, заяв у поліцію не писали. В поліції Рівненщини з власної ініціативи відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.171-ї Кримінального кодексу України (Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів: «Незаконне вилучення зібраних, опрацьованих, підготовлених журналістом матеріалів і технічних засобів, якими він користується у зв’язку із своєю професійною діяльністю, незаконна відмова у доступі журналіста до інформації, незаконна заборона висвітлення окремих тем, показу окремих осіб, критики суб’єкта владних повноважень, а так само будь-яке інше умисне перешкоджання здійсненню журналістом законної професійної діяльності»).

Відповідальність за цією статтею передбачає штраф до п`ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Ні Дмира Бондара, ні Інну Білецьку поки не викликали для дачі свідчень.

Нагадуємо, на Рівненщині поки що жодне кримінальне провадження щодо перешкоджання діяльності журналістів не дійшло до суду. Усі провадження закривалися на етапі досудового розслідування.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору